ארון מתכת

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

הדבר הראשון שחושבים עליו כשעולה על השולחן הביטוי ארון מתכת, הם אותם ארונות שאפשר היה למצוא בעבר במשרדי ממשלה ובבתי הספר. למעשה, לרבים מאיתנו ישנה תפיסה כאילו מדובר בפריט מיושן שכבר אין לו כל ערך בעידן המודרני, אבל בפועל ארונות מתכת הם ארונות שמעולם לא נס ליחם ובמקרים רבים מאוד, משמשים גם כאופציה הטובה ביותר אם לא היחידה. אז מתי נכון לקנות ארון מתכת ולאילו שימושים הוא מתאים? על כך בשורות הבאות.

מדף אחסון

מה זה בכלל ארון מתכת?

ובכן, ארונות מתכת הם ארונות שעשויים כל כולם ממתכת. המדובר בדרך כלל בפח דקה שאיתו מיוצרת מעטפת הארון, המדפים, המגירות ממתכת, מסילות המגירות, הפרזול וכמובן דלת ורגליות הארון, הכל מתכת. מן הסתם, ארונות אלה נבנו בכדי לא להשאיר אפילו חוליה אחת חלשה בשרשרת, מה שהופך אותם לאחד מסוגי הארונות החזקים ביותר. ארון מתכת ניתן היום להזמנה במגוון רחב של עיצובים ומפרטים טכניים, בהם תוכלו להחליט על מידות הארון, על עובי הדופן שלו, על מספר וגודל המגירות והמדפים, על מנגנוני החלקת המגירות, הנעילה והרגליות שתרצו לשלב בו ובסך הכל מדובר בארונות שונים לגמרי מאלו שהתרגלנו לראות במשרדי הממשלה המיושנים או בכיתת בית הספר.

למה משמשים ארונות מתכת?

ובכן, ארון מתכת הוא ארון שיכול לשמש אתכם לכל מטרה ואין כל מגבלה לשימושים שניתן לייעד אותו עבורם. יחד עם זאת, ישנם שימושים ספציפיים שעבורם מספקים ארונות מתכת את הפתרון הטוב והיעיל ביותר. את השימושים האלה אפשר למצוא בעיקר בבתי מלאכה, במפעלי תעשייה, במוסדות ציבור אבל גם במחסן הביתי בו אנו רוצים לאחסן כלי עבודה, ציוד ופריטים שונים במשקל כבד. במקרים אלה, אנחנו זקוקים לחוזק מבני כמה שיותר גבוה ואת החוזק המבני הזה יודע ארון מתכת לספק לנו בקלות.
ראו גם: מדפים למחסן ביתי מחיר

עובד מחסן

עמידות גבוהה של ארונות המתכת המודרניים

עקב אכילס של ארונות המתכת היה יכול להיות העמידות הנמוכה שלהם לפגעי מזג אוויר. הרי אם הם עשויים ממתכת, הם יכולים להחליד בקלות מגשם ולחות באוויר הפתוח ולכן לא כדאי להציב אותם למשל בגינה או במרפסת. אלא שבפועל, המצב הוא בדיוק הפוך. מרבית המחסנים וארונות החוץ בבתים פרטיים עשויים כיום ממתכת, וזאת בזכות טכנולוגיות איטום וצבע שמאפשרים להעניק למתכת הגנה מושלמת מפני פגעי מזג האוויר, ובמקביל להישען על החוזק המבני והיציבות שלהם אל מול רוחות חזקות ופגיעות שונות שיכולות להתרחש בדרך כלל במרחבי חוץ ולא בתוך חללי פנים.
בהתאם לכך, אם אתם מחפשים פתרון אחסון למרפסת או לגינה ואם אתם לא רוצים לחסל את כל שטח הפנאי העומד לרשותכם במרחבי חוץ אלה, ארון מתכת הוא למעשה הפתרון הטוב ביותר עבורכם ואם אתם זקוקים לשטח אחסון גדול, תוכלו להזמין מספר ארונות ולסדר לכם פלטפורמת אחסון רחבה שתוכל לשרת אתכם לכל צרכי האחסון בבית. ארונות מתכת מודרניים נהנים כיום מרמת איטום מושלמת והרמטית מה שמאפשר לכם להשתמש בהם גם לאחסון חפצים "רגישים" במרחבי החוץ העומדים לרשותכם.

ברכישת ארון מתכת תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם מתוך אינספור דגמי מדף המוצעים כיום בשוק בשלל גדלים, פרופורציות, מפרטים ודוגמאות עיצוב וכן תוכלו להזמין ארון מתכת אחד או יותר בהתאמה אישית, על פי הצרכים שלכם, הן בהיבט הפונקציונלי של אחסון פריטים והן בהיבט העיצובי והתרומה העיצובית של הארון לסביבה בו אתם מציבים אותו. ואם זה לא הובן נכון, אז ארונות מתכת יכולים לשרת אתכם גם בתוך הבית, לכל שימוש שאפשר לחשוב עליו.

רב תא לשמירת חפצים

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!