ארונות מתכת למחסן

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

פתרונות אחסון לא חסרים, אבל מהו פתרון האחסון הטוב ביותר עבורכם? ובכן, התשובה תלויה במספר גורמים כמו האזור בו אתם רוצים להציב את פתרון האחסון, בחלל הפנים או במרחב החוץ, בנפח חלל האחסון שעומד לרשותכם, בתצורה של החלל הזה, בהיקף השימוש במחסן (אחסון פריטים לשימוש יומיומי מול אחסון לטווח ארוך) וכן הלאה. אחד הפתרונות שיכול בקלות להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא הפתרון של ארונות מתכת למחסן.

למה דווקא מתכת?

מתכת כידוע, הוא חומר חזק מאוד שמשמש את האדם המודרני באין ספור יישומים מעבר לעולם האחסון. המתכת מאפשרת לנו לבנות קונסטרוקציות בעלות חוזק מבני רב על בסיס כמות חומר גלם קטנה במיוחד. כך למשל, הדפנות של ארונות מתכת למחסן כמו גם המדפים שלהם, הם הרבה יותר דקים מאשר אלה של ארונות פלסטיק. הפלסטיק הוא חומר חזק הרבה פחות ולכן נדרשת כמות גדולה של חומר גלם בכדי להעניק לו את היציבות הנדרשת לו. יחד עם זאת, למתכת ישנם גם חסרונות והשניים הבולטים שבהם הם העמידות בפני פגעי מזג האוויר ודפורמציות. מתכת היא כיודע חומר שמחליד כאשר הוא בא במגע עם מים או לחות.
יחד עם זאת, כאשר אתם מזמינים ארונות מתכת למחסן, אתם לא צריכים להיות מודאגים מחסרון זה, שכן מדובר בארונות שעוברים תהליך צביעה מיוחד עם שכבת צבע שמעניקה לארון שכבת איטום הרמטית, שלא מאפשרת לאף טיפת לחות לגעת במתכת עצמה. הצרות מתחילות לאחר תקופה, כאשר אתם עושים שימוש תדיר בארונות הללו ושריטות מתחילות להופיע על גבי הארון. שריטות אלה, פרט לפגיעה באסתטיקה של הארון, גורמות גם לחישוף של המתכת ומכאן הדרך לחלודה היא לא ארוכה. זהו גם השלב שבו נכנס לתמונה החיסרון השני של דפורמציות. חפצים כבדים, פיזור לא נכון של החפצים על גבי המדפים, מכות וכן הלאה, כל אלה עלולים לגרום לדפורמציות של המדפים ואף למסגרת הכוללת של הארון, באופן שיקשה על סגירת הדלתות.

ארון ליד המיטה

לא לוותר על אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר

אחרי כל מה שאמרנו קודם לכן, ארונות מתכת למחסן הם עדיין אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר לכל בית. מדוע? א' מכיוון שבמחסן אין כל בעיה של פגעי מזג אוויר, של לחות או של גשם ולכן אין גם חשש מרטיבות. שנית, ארונות המתכת הנבנים היום, הם ארונות חזקים מאוד ורובסטיים, שבנוסף לחוזק המבני של המתכת עצמה, נהנים מתוספת של חוזק מבני הנובע מהתצורה ההנדסית של רכיבי הארון. במילים אחרות, קשה מאוד ליצור דפורמציות בארון מתכת מודרני וגם אין שום חשש אמיתי להחלדת המתכת. למעשה, ישנם גם לא מעט דגמים של ארונות מתכת למחסן, שיכולים להתאים גם למרחבי חוץ כמו מרפסת או גינה וגם בדגמים אלה, אתם לא צפויים לחוות תקלות כלשהן שנים רבות לאחר שרכשתם אותם.

ארונות בהתאמה אישית

ארונות מתכת למחסן ניתנים להזמנה גם בהתאמה אישית ואם אתם בוחרים באופציה הזאת, כדאי גם לבחון את האופציה של מידוף תעשייתי, או הכי טוב, את האופציה של ארונות מתכת למחסן המבוססים על העקרונות של מידוף תעשייתי ומאפשרים מודולריות מלאה של מיקום המדפים בארון בכדי להשיג ניצול מקסימלי של חלל האחסון בתוך הארון. לשם כך יהיה עליכם להגיע לגורם מקצועי שמתמחה בתחום של ארונות מתכת למחסן ובכלל, שם גם תוכלו למצוא את כל הדגמים שאפשר לחשוב עליהם בקטגוריית ארונות המתכת, לרבות דגמים מודולריים המבוססים על עקרונות המידוף התעשייתי.

ארון ברזל פשוט ושימושי

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!