כל מה שצריך לדעת לפני הזמנת מגירות מתכת

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מרבית הרהיטים המשמשים אותנו בבית ובמשרד, ובכלל זה ארונות, מדפים ומגירות, הם רהיטים המיוצרים מעץ. העץ מספק לנו את השילוב הטוב ביותר של חוזק מבני ואסתטיקה, אך ישנם מצבים בהם העץ פשוט לא יכול לספק לנו את הפתרון האולטימטיבי. מצב קלאסי כזה, בו נעדיף למשל מגירות מתכת על פני מגירות עץ, הוא מצב של שולחן עבודה בבית מלאכה או מגירות שמיועדות לאחסון כלי עבודה. מצד שני, מגירות מתכת יכולות להיות מאוד לא נוחות בגלל המשקל שלהן ולכן, כאשר נכון לכם יותר להזמין את מגירות המתכת, חשוב שתזמינו אותן עם המנגנון המתאים.

מדף אחסון

היתרונות המובהקים של מגירות מתכת, וגם החסרונות

קשה לחשוב על פריט כלשהו בבית, שאי אפשר לאחסן בתוך מגירת עץ או אפילו מגירת פלסטיק ושלשם אחסונו נדרשת מגירת מתכת. מגירות ממתכת נכנסות לתמונה בעיקר בבתי מלאכה ובמקרים בהם אנו רוצים לאחסן כלי עבודה כבדים, שמגירת עץ עלולה שלא לעמוד בנפילה של אחד מהם או במשקל שלהם. במקרים אלה, מגירת מתכת מספקת את החוזק המבני הרב ביותר, שמעניק חופש כמעט מוחלט בבחירת הפריטים שניתן יהיה לאחסן בתוכה.
יחד עם זאת, למשקל הרב של אותם חפצים ישנה משמעות שמבליטה את החיסרון המרכזי של מגירת מתכת. מן הסתם, אתם לבטח מכירים את הסצנה שבה המגירה הופכת להיות כבדה מאוד בגלל הפריטים המאוחסנים בה, והפתיחה והסגירה שלה הופכות לקשות ומסורבלות. המגירה נתקעת לאורך המסילה, הדפנות שלה הולכות ונשחקות ובסופו של דבר זה יכול להגיע לכשל שמונע את המשך השימוש במגירה. מהסיבה הזאת, בכל מקרה בו אתם בוחרים במגירת מתכת, חשוב מאוד לשלב מנגנון פתיחה וסגירה המבוסס על מסבי מתכת חזקים שיכולים לשאת את משקל המגירה ולשמור על תנועה חופשית שלה. מנגנון פשוט כזה יכול להאריך את חיי המגירה בעשרות שנים, ולא מדובר פה בהגזמה.
ראו גם: ארגזי פלסטיק לאחסון

היכן אפשר להזמין מגירות מתכת?

אם אתם רוצים להזמין שולחן עם מגירות ממתכת, תוכלו לעשות זאת במגוון רחב של בתי עסק המציעים רהיטים לבית, אבל בעיקר בבתי עסק המתמחים בתחום הריהוט לתעשייה. אם אתם רוצים להזמין רק מגירות לשולחן קיים, תוכלו לפנות ליצרן השולחן שלבטח יוכל לספק לכם גם מגירות מתאימות על פי מספר הדגם, או לחברה המתמחה בייצור ריהוט מתכת או אפילו מידוף תעשייתי ויכולה לספק לכם מגירות מתכת לפי מידה ובהתאמה אישית.

כמו כן, אם המגירות הללו אמורות להיות משולבות בשולחן או פריט ריהוט חוץ, שיושב במרחב החוץ הפתוח, אתם רוצים בהחלט להקפיד על כך שאתם מזמינים מגירות איכותיות בסטנדרטים גבוהים. בחיפוש פשוט בשוק תוכלו למצוא מגירות מתכת בטווח שלם של רמות מחיר, כשבקצה התחתון של הטווח נמצאים הדגמים הסטנדרטיים שנשרטים בקלות רבה מאוד ומאבדים את העמידות שלהם מפני לחות ומים. את המגירות שישרתו אתכם לאורך זמן, גם כאשר הן חשופות לגשמים, לקרינת שמש ישירה וללחות קבועה, תוכלו למצוא רק בקצה העליון של טווח המחירים, שם נמצאים הדגמים היותר איכותיים ומקצועיים שאותם אתם רוצים לשלב בריהוט חוץ.

בכל מקרה, לפני שאתם מזמינים מגירות מתכת, כדאי לבחון את כל דגמי המדף של ריהוט לבתי מלאכה, שם תוכלו למצוא מגוון פריטי ריהוט הכוללים מגירות מתכת בגדלים שונים ובתצורות שונות, וכן תוכלו להזמין גם מגירות על פי מידה ומסוגים שונים של מתכת שיאפשרו לכם גמישות רבה יותר בכל הנוגע לחוזק מבני, עמידות בלחות ומים ואפילו אסתטיקה ודוגמאות עיצוב שתוכלו לשלב במגירות ולהתאימן לכל סביבה עיצובית.

רב תא לשמירת חפצים

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!