מדפים למחסן ביתי מחיר

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך שטח של קיר עירום לשטח אחסון היא לתלות מדפים. יחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה מאוד לאופן בו אנו תולים את המדפים, לסוג המדפים שאנו תולים ולמיקום בו אנו תולים אותם. ברכישת מדפים למחסן ביתי מחיר המדפים הוא מן הסתם פרמטר שאנחנו מעניקים לו לא מעט משמעות, אבל חשוב שמעבר לעניין המחיר, נוודא שאנחנו גם מקבלים מהמדפים את הערך הנדרש לנו. בשורות הבאות נספר לכם על כמה אופציות שיכולות להתאים לכם לצורך מידוף של המחסן הביתי בצורה יעילה וחכמה.

איור מדפים תעשיתיים

פרמטרים חשובים בתהליכי מידוף

מידוף הוא למעשה מונח גג המתאר את התהליך של התקנת מדפים לצורך אחסון. את התהליך הזה אפשר לעשות ללא כל תכנון מקדים, אבל אם חשוב לנו להשיג את שתי המטרות החשובות ביותר בעולם האחסון: ניצול מרבי של שטח האחסון ושמירה על נגישות גבוהה לכל פריט שמאוחסן על המדפים, הרי שיש לתכנן היטב את תהליך המידוף לפני שמוציאים אותו אל הפועל. בתהליך זה אנחנו רוצים לחשוב היכן בדיוק נכון להתקין כל מדף ומהו המרווח שיש לשמר בין המדפים על מנת להשיג ניצול מיטבי של שטח האחסון מחד אבל לאפשר גמישות מרבית באחסון ללא מגבלות של גובה פריטים מאוחסנים. כמו כן, חשוב לבחון את החוזק המבני של המדף ולא פחות מכך את ההתאמה האסתטית שלו לסביבה בה הוא מותקן.

איור מדפים ללא ברגים

מידוף תעשייתי – פתרון המידוף האולטימטיבי

ברכישת מדפים למחסן ביתי מחיר הוא כאמור אחד הפרמטרים שיכולים להשפיע על ההחלטה שנקבל בצורה המובהקת ביותר, אבל ישנו פתרון אחד שמציע לכם גם מחיר מצוין וגם פתרון אפקטיבי ולפתרון הזה קוראים מידוף תעשייתי. המדובר למעשה במדפי מתכת המותקנים על גבי עמודי מתכת כשהמאפיין המרכזי שלהם הוא מודולריות מקסימלית. במערכת מידוף תעשייתי תוכלו לקבוע את הגובה של כל מדף ומדף על פני שורה ארוכה של חורים בעמודי התמיכה של המדפים, ותוכלו גם לשנות בקלות ובמהירות, את הגובה והמרווח בין המדפים על פי הצורך. מאחר ומדובר במבנה מתכתי, אתם לחלוטין לא צריכים להיות מודאגים מהחוזק המבני של המדפים ותוכלו בהחלט לסמוך על ההנחה שאם ניתן להניח את זה על המדף, אז המדף גם יכול לשאת את זה.

מערכי מדפים מודולריים

בכל הקשור לבחירת מדפים למחסן ביתי מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שאתם רוצים לשקול, אבל מצד שני ייתכן שמסיבות שונות המידוף התעשייתי הוא לא הפתרון המתאים לכם. במקרה זה אתם יכולים לבחור מבין עוד שלל פתרונות מידוף, אבל הדבר החשוב ביותר שאתם רוצים להקפיד עליו הוא מודולריות. אפשר לומר בהחלט שתם העידן של תליית כל מדף בנפרד עם ארבעה ברגים משלו. הקונספט המודרני מדבר על קונסטרוקציה (לעיתים פשוט שתי מסילות אנכיות שמצמידים לקיר), שעליה מותקנים המדפים כשניתן לשנות את הגובה של כל מדף בצורה מאוד מודולרית ועם גמישות מקסימלית.

וכמה זה עולה?

עלות של מדפים למחסן ביתי יכולה להשתנות מאוד, החל מעשרות שקלים ועד מאות שקלים למדף בודד. מדפי מתכת יהיו בדרך כלל היקרים יותר, לאחריהם מדפי העץ ולבסוף מדפי פלסטיק, אם כי מדפי פלסטיק הם לחלוטין לא הפתרון המומלץ לאחסון ובכלל. בהתאם לשטח המחסן שלכם ובהתאם למספר המדפים שלהם אתם זקוקים, הכינו את עצמכם להוצאה שיכולה לנוע בסביבות האלף שקלים, אבל יכולה לאפשר לכם פתרון אחסון אפקטיבי מאוד שישרת אתכם בצורה נוחה מאוד לאורך שנים ארוכות.
ראו גם: ארגזי פלסטיק לאחסון

מבחר מדפי מתכת

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!