מדפים תעשייתיים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

בין כל סוגי המדפים הקיימים, מדפים תעשייתיים הם דוגמא ומופת לחוזק מבני, שמבוסס על שילוב בין הנדסת חומרים מוקפדת לצד הנדסה מבנית מתוחכמת. ללא כל ספק, הפרמטר החשוב ביותר בבחינת מדפים המיועדים לשימושים תעשייתיים הוא פרמטר החוזק המבני, אבל גם בתוך המרחב הזה אפשר למצוא מגוון רחב של רמות חוזק מבני, המותאמות לשימושים תעשייתיים שונים, החל מפלטפורמות מידוף עצומות ממדים שנושאות עשרות טונות של משקל לצד פלטפורמות מידוף שאפשר אפילו להגדיר אותן כקטנות ומיועדות לנשיאת משקלים כבדים יותר מאלו בהם יכול לשאת מדף עץ או פלסטיק. אז מהם בדיוק מדפים תעשייתיים ואיך נכון לבחור אותם? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה למדפים.

מהם מדפים תעשייתיים?

ובכן, נתחיל בזה שמדף תעשייתי יהיה תמיד עשוי ממתכת ועל כך נוסיף שמדף תעשייתי תמיד יהיה רכיב מודולרי בתוך מערכת מדפים

איור מדפים תעשיתיים

מודולרית. מדף תעשייתי הוא בעצם מדף עשוי פח עבה בעל חיזוקי מתכת בכל היקף המדף ובתחתיתו. חיזוקים אלה אמורים להגדיל את כושר נשיאת המשקל של המדף במאות אחוזים. לשם המחשה, אם יריעת פח עבה יכולה לשאת נניח 100 ק"ג, הרי שאם נוסיף לה חיזוקים הנדסיים מסביב, יעלה כושר הנשיאה שלה ל-300 ק"ג ואם נוסיף חיזוק הנדסי גם בלב המדף, נוכל להעלות את כושר הנשיאה שלה ל-500 ק"ג (המספרים לשם המחשה בלבד). מדף תעשייתי הוא מדף שכל כולו מתוכנן למשקלים כבדים, לעמידות גבוהה מאוד בעומס, אבל גם לנגישות גבוהה.

מדפים תעשייתיים נרכשים ומותקנים בדרך כלל כחלק ממערכות מידוף מודולריות המאפשרות למקסם את שטח ונפח האחסון העומד לרשותנו, כפי שניתן לראות בעיקר במחסנים לוגיסטיים, אבל גם בכל מפעל או בית מלאכה. מודולריות זו באה לידי ביטוי ביכולת שלנו לקבוע באיזה גובה יותקן כל מדף, מה יהיה הרוחב של כל טור מדפים, איזה טור יעמוד ליד איזה טור ועד כמה נוכל לנצל את החלל בו מותקנים המדפים בצורה מקסימלית. לשם כך, נעשה שימוש בסטים של עמודי מתכת חזקים מאוד, שלכל אורכם מוצבים התקני עיגון, החל מחורים וכלה בזיזי נשיאה. את העמודים אפשר להניח בכל תצורה נדרשת, בהתאם למידות המדפים המותקנים ביניהם. את המדפים עצמם אפשר לקבע בכל גובה לאורך העמודים באמצעות בחירת התקני העיגון שבהם נרצה לקבע כל מדף באופן ספציפי. ואחרי שעשינו את כל זה, מדפים תעשייתיים אמורים לשאת בעומס המשקל המופעל עליהם גם על ידי הפריטים המונחים עליהם וגם על ידי פלטפורמת המידוף כולה.

איך מזמינים מדפים תעשייתיים?

הזמנת מדפים לשימושים תעשייתיים חייבת להתבצע לאחר תכנון, רצוי בליווי גורם הנדסי מומחה. תהליך התכנון צריך לבחון את החפצים והפריטים שאותם אמורים המדפים לשאת, את המידות שלהם, את המשקלים שלהם ואת הכמויות שלהם. כמו כן, יש לקחת בחשבון את סוגיית הנגישות כלומר את הקלות בה ניתן להגיע לכל מדף ולכל חלק במדף בכדי לשלוף ממנו את הפריט הנדרש לנו. על פי תכנון זה מבוצעת הזמנה של מערכת מידוף תעשייתית שלמה, שהיכולת שלה לעמודים בעומסי המשקל המיועדים לה, היא יכולת שנבחנה והוגדרה מראש.

חברת יחידת המדפים מתמחה בייצור מדפים מכל הסוגים ולכל השימושים ובכלל זה מציעה מגוון רחב של דגמי מדפים תעשייתיים סטנדרטיים לצד אפשרות להזמנת מדפים לשימושים תעשייתיים בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח. לרשות יחידת המדפים צוות מקצועי ומנוסה לתכנון מערכות מידוף תעשייתיות וייצור המערכת בסטנדרטים ההנדסיים והאסתטיים הגבוהים ביותר בעולם המידוף.

מדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!