מדפי מתכת מחיר

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מי מאיתנו לא חיפש בשלב כזה או אחר של חייו מדפי מתכת במחיר טוב על מנת שיוכל לסדר בעזרתם את המחסן הביתי שלו.מדפי מתכת מודולריים לבית או למשרד
המדפים הפכו בשנים האחרונות לאחד הפריטים הכי מבוקשים לבית לאור תרבות הצריכה של השנים האחרונות בה הכל זמין במחיר מאוד נוח. לכן, אנשים רבים מתפתים להזמין מוצרים רבים באינטרנט גם אם לא תמיד צריכים אותם באופן מיידי, אלא מזמינים אותם רק כדי שיהיה להם במחסן כאשר לצד זה רבים כמובן צריכים מקום לאחסון פריטים מסויימים בהם אין להם שימוש אך הם מעריכים כי יעשה בו שימוש בעתיד.

היכן אנחנו פוגשים מדפי מתכת?

אז את מדפי המתכת אנו פוגשים במקומות רבים בחיינו, גם בבתים שלנו, בעיקר בחדרי מחסן, אך יתרה מזאת אנו רואים אותם בשימושים רבים בתעשיה. מדפי מתכת במחיר נוח תוכלו למצוא בכל חנות מכולת כדי ששם יוכלו להציג את הסחורה שלהם, תוכלו למצוא אותם במדפים בחנויות השונות ובעיקר במחסנים תעשייתיים. באותם מחסנים יש חשיבות גבוהה מאוד לסדר וארגון במיוחד אם מדובר במפעל יצרני שמתעסק עם מלאי רב, אך גם כאשר מדובר במחסן קימונעאי למשל בו הלקוחות צריכים לחפש את המוצרים בהם הם מעוניינים. מעבר לכך אנו פוגשים מדפי מתכת לשימושים שונים כמו לצורכי שמירת חפצים למשל, לצורכי אחסנה זמנית של פריטים כמו למשל מזוודות בחדר שמירת חפצים בבתי מלון או אכסניות ועוד.

כיצד נבחר חברה להתקנת מדפי מתכת

אז לפני שאנחנו בוחרים חברה שתבצע התקנת מדפי מתכת בבית או בעסק שלנו אנו רוצים לקחת בחשבון מספר דברים כאשר בראשהיחידה למדפים - מדפי מתכת לכל מטרה ובכל הגדלים ובראשונה עלינו לוודא את הנושא המקצועיות של החברה. בחברה רצינית ומקצועית יציעו לנו קודם כל פגישה שבמסגרתה יגיעו נציגי החברה אל החלל בו אנו רוצים להקים את המדפי מתכת ויקחו מידות של השטח ויבחנו כיצד ניתן להקים מדפים בצורה האקונומית והנוחה ביותר ללקוח.

מעבר לכך החברה תעשה בירור מעמיק, מהם הצרכים של הלקוח באותם מדפים, האם מדובר על אחסנה לטווח קצר ואז עדיף להשתמש במדפים נמוכים יחסית עם גישה נוחה, או אחסנה לתקופה ארוכה בה אין חשיבות לגישה מהירה ונוחה וניתן לנצל את הגובה של החלל. מעבר לכך בדקו את הקטלוג של החברה עימה אתם רוצים לעבוד בפרויקט הקמת המדפים, ישנן חברות שיש להן מגוון רב של מוצרים מעולם מדפי המתכת כמו למשל מדפים בגדלים ועומקים שונים ועד מדפים בשלל צבעים כך שתוכלו להתאים את הצבע של המדפים לשאר הפריטים בחלל בו יהיו המדפים. לאחר מכן חשוב מאוד לבדוק את הפרטים של ההזמנה כמו למשל האם היא כוללת גם משלוח והובלה של המדפים וכמובן האם המחיר של ההתקנה כלול גם הוא בהצעת המחיר.

מה המחיר של מדפי מתכת?

המחירים של מדפי מתכת משתנים כמובן בהתאם למספר רב של פרמטרים כאשר קודם כל הגודל של המדף עצמו משפיע רבות על המחיר שכן ככל שאורכו והעומק שלו גדולים יותר כך המחיר יהיה יקר יותר. ככלל מחיר של מערכת מדפים בת חמש קומות תעלה לנו בין 250 ש״ח ל- 800 ש״ח, תלוי בפרמטרים שהזכרנו קודם לכן. אם אתם מעוניינים להוזיל את העלות הכוללת בדקו את האופציה של להוביל אותם לבדכם ואולי אף לבצע את ההתקנה לבד. אנחנו ביחידה למדפים מתמחים בייעוץ, ייצור ושיווק של מדפי מתכת ואנו נשמח לעזור לכם להוציא לפועל את פרויקט המדפים שלכם.

ארון ברזל פשוט ושימושי

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!