מידוף למחסן ביתי

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

אין ספק שאחד הדברים שמפריעים לכולנו במרחב הביתי הוא חוסר סדר כאשר לעיתים, בעיקר בבתים שיש בהם ילדים קטנים אופתרונות אחסון לבית כגון מידוף למחסן מתבגרים אנו רואים חוסר סדר שמופיע בעיקר כתוצאה מעודף חפצים אותם אנו שומרים בבית שלנו. לעיתים רבות באותם מקרים יש צורך אמיתי לשמור על החפצים הללו שכן ברוב המקרים מדובר בחפצים שאנחנו צריכים. קחו למשל מקרה בו אתם הורים צעירים לילד או ילדה קטנים כאשר לאט לאט אתם לא צריכים את כל המוצרים כמו למשל כיסא אוכל לתינוק, כיסא תינוק לאוטו ועוד. במידה וזהו הילד הראשון שלכם ואתם מתכננים להביא לעולם עוד ילד, אין סיבה להשליך, למכור או למסור את אותם חפצים וכל שעליכם לעשות הוא למצוא מקום לשמור אותם בכדי שתוכלו להשתמש בהם שוב לאחר הלידה של הילד השני שלכם. בכדי שתוכלו לעשות את זה בצורה מסודרת ולא בצורה שבה כל החפצים זרוקים אחד על השני במחסן שלכם כל שעליכם לעשות הוא לרכוש מידוף למחסן ביתי.

מה היתרונות של מידוף למחסן ביתי?

מידוף למחסן ביתי מביא עימו הרבה מאוד יתרונות כאשר בראש ובראשונה הוא מאפשר לנו לנהל את המחסן הביתי שלנו בצורה מסודרת ומאורגנת. אנו יכולים למקם מדפים לאורך קירות המחסן וכך למקסם את השטח בו נוכל לאחסן את החפצים שלנו בצורה מסודרת. באמצעות המדפים למחסן נוכל לראות בעינים שלנו את כל החפצים אותם אנחנו  אחסנים במחסן שלנו ולא לזרוק הכל לערימה אחת.

הסדר והארגון הזה יעזרו לנו מאוד כאשר אנו רוצים להוציא דבר מה מן המחסן בכדי להשתמש בו, בין אם הגיע זמנם של חפצי התינוק להיות בשימוש שוב לאחר לידה נוספת במשפחה ובין אם אנחנו מחפשים משחק של הילד ששמנו באחסון, או אם אנחנו צריכים את המזוודה שלנו כדי לסדר אותה לפני נסיעה לחו״ל. בעזרת המדפים הכל מסודר בצורה נוחה ומאורגנת ואנו לא מבזבזים זמן יקר בחיפוש אחר הדברים ובעיקר אנו לא מבזבזים כסף ברכישת המוצרים הללו מחדש לאחר שהם נזרקו או נמסרו.

טיפים למידוף מחסן ביתי

ישנם מספר טיפים חשובים עליהם חשוב לשים דגש בעת שאנחנו רוכשים מדפים עבור המחסן הביתי שלנו.
קודם כל יש לבצע מדידה מדויקת של שטח המחסן ועם המידות הללו לגשת לחנות המדפים הקרובה לביתכם או ליצור קשר עם חברה לבניית מדפים שתגיע למחסן שלכם ותיקח את המידות.
חשוב מאוד לנצל את הפינות של המחסן וגם שם למקם מדפים וכך לקבל עוד מקום בו ניתן לאחסן חפצים.

 

מעבר לכך, חשוב לבנות את המדפים בצורה מודולרית על פי הצרכים שלכם כאשר אם אתם יודעים שיש לכם חפצים גדולים בקשו שחלק מן המדפים יהיו גבוהים יותר מהסטנדרט כדי שחפצים כמו כיסא תינוק לאוטו או מזוודה גדולה יוכלו להיכנס לאותם מדפים ולא תיווצר בעיית מקום.

אנחנו ביחידה למדפים יודעים להתאים בצורה המיטבית את המדפים למחסן שלכם, כמובן בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם למקום שיש לכם במחסן. אנו נגיע עד אליכם, נבצע מדידה מקצועית של שטח המחסן ובהתאם לכך נמליץ לכם על המידוף האידיאלי עבור המחסן שלכם כדי שתוכלו לנצל את שטחו באופן המיטבי. מעבר לכך אנחנו בונים את המדפים בצורה מודולרית כך שאם תצטרכו תוספת של מדפים, תמיד ניתן יהיה להוסיף מדפים נוספים. המחיר של המדפים תלוי במספר רב של משתנים אך מתחיל ב-250 ש״ח ומגיע עד 500 ש״ח לחמישה מדפים בגובה של שני מטר.

מדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!