היתרונות בהזמנת מידוף תעשייתי

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מחפשים פתרון אחסון אפקטיבי וזול לבית? ייתכן מאוד שאת הפתרון שלכם תוכלו למצוא בגזרת המידוף התעשייתי, תחום שהתפתח לכאורה לצורך ייצור פתרונות אחסון לענפי התעשייה השונים, אך הפך לפתרון אפקטיבי ונפוץ גם בבתי עסק קמעונאיים ולא פחות מכך גם בבתים פרטיים. אז מה זה בדיוק מידוף תעשייתי? מה מיוחד במידוף זה ולאילו חללי אחסון הוא מתאים? מאיפה אפשר להזמין מדפים תעשייתיים ואיך קובעים את התצורה המתאימה להם? על שאלות אלו ועוד נענה לכם ממש כאן בשורות הבאות.

אז מה זה מידוף תעשייתי?

מידוף תעשייתי הוא מונח שמתאר מערכים שלמים של מדפים, המיועדים ליצור מעין ספריות גדולות לצורך אחסון של סחורה ומלאי במפעלי תעשייה. לאור ייעודם לצרכים אלה, מתבססים הפתרונות השונים של המידוף התעשייתי על שני עקרונות מפתח חשובים:

  • חוזק מבני – פתרונות מידוף תעשייתי הם בעלי חוזק מבני רב מאוד, המתקבל באמצעות שימוש במדפים ועמודי תמך עשויים מברזל, ומיועדים מן הסתם לעמוד בעומס הרב שמאפיין מרחב תעשייתי
  • מודולריות – מודולריות משקפת את היכולת ליהנות מגמישות מקסימלית בבניית מערך המידוף ובשינוי התצורה שלו על פי הצורך. בהתאם לכך, פתרונות מידוף תעשייתי מבוססים בדרך כלל על מערכי מדפים שניתן לפרק ולהרכיב בקלות רבה מאוד ולשנות את גובהם, המרווחים בין המדפים, סוגי המדפים וכן הלאה, הכל באופן חופשי.

את שני העקרונות החשובים האלה של פתרונות מידוף תעשייתי אפשר להעריך לא רק במרחבים תעשייתיים, אלא גם בחנויות ומבנים קמעונאיים וגם בחללי אחסון של בתים פרטיים.

מדפי אחסון איור

היתרונות של מידוף תעשייתי באחסון הביתי

ככלל, כל פתרון אחסון נמדד על פי שני פרמטרים מרכזיים: ניצול נפח האחסון ומידת הנגישות לפריטים המאוחסנים. מאחר ובברירת המחדל שלהם, שני הפרמטרים האלה הם למעשה מנוגדים זה לזה, פתרון אחסון אפקטיבי הוא פתרון שיודע לשלב בין שניהם ולמקסם את שניהם ככל שניתן ובהתאמה לסוגי הפריטים השונים. מידוף תעשייתי הוא פתרון שמאפשר להשיג בדיוק את זה, בין היתר לאור החוזק המבני שלו שמאפשר לנו להשתמש בכל מדף באופן חופשי ללא מגבלות של משקל וגודל, אבל בעיקר לאור המודולריות הרבה של פתרונות מידוף אלה. במקום לקנות ארון עם מדפים המקובעים בגבהים שונים שלא ניתן לשנות את מיקומם, פתרונות מידוף תעשייתי מאפשרים לנו לקבוע את הגובה והגודל של כל מדף ומדף וגם לשנות את הפרמטרים הללו באופן חופשי על פי הצורך. בצורה זו, אנו יכולים לשמר רמה גבוהה של נגישות לכל הפריטים המאוחסנים ובמקביל גם לנצל בצורה מיטבית את הנפח בו מותקן מערך המדפים.

ראו גם: אחסון מתחת למדרגות

היכן ניתן להזמין פתרונות מידוף תעשייתי?

ככלל, ישנם פתרונות כאלה בכל חנות לכלי בית, אבל אם אתם רוצים להשיג פתרונות מתקדמים ובזול, אתם רוצים לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום הספציפי של פתרונות אחסון ומציע גם פתרונות של מידוף תעשייתי למפעלי תעשייה, חנויות ולקוחות פרטיים. כשאתם ניגשים אל אותו גורם מקצועי, כדאי שתגיעו אליו עם כל הפרטים על חלל האחסון העומד לרשותכם, אורך רוחב, גובה ואפילו סקיצה של תצורת החלל לרבות מיקום פתח הכניסה, חלון וכל פריט אחר. בצורה זו ניתן יהיה להתאים לכם פתרון מידוף תעשייתי שיענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר וגם יאפשר לכם להשיג ניצול מרבי של חלל האחסון העומד לרשותכם מבלי לפגוע ביכולת שלכם לגשת לכל אחד מהפריטים המאוחסנים בו, בקלות ובמהירות. לגבי החוזק המבני כאמור, אין לכם מה לדאוג. פתרונות מידוף תעשייתי הם הפתרונות החזקים ביותר בעולם האחסון.

מדפי אחסון

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!