פורץ מנעולים בקרית שמונה

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

הזמנת פורץ מנעולים יכולה להתבצע בכל שעה של היום ובמיוחד בקרית שמונה, אשר נקראת (ולא במקרה) עיר ללא הפסקה. התפקיד של הפורץ הוא לאפשר לך להגיע אל יעדך, בין אם מדובר על כניסה לבית, לעסק, לרכב או לפתוח את הכספת שמסיבות שונות לא נפתחת. המשימה שעומדת לרשות הפורץ היא לא רק להצליח לפרוץ את המנעול אלא לעשות זאת בלי לפגוע בסביבה ובמה שנמצא מאחוריו.

פורץ מנעולים בקרית שמונה הוא מקצוע לכל דבר

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע שכדאי שיעבור בכשרה בתחום ושצריך להחזיק בכלים המתאימים לכל אחת מהעבודות אותן יבצע. עליו להגיע למקום תוך זמן סביר, להבין מהי הבעיה מולה הוא עומד ולבחור את הכלים הנכונים כדי לפרוץ בלי פגיעה בסביבה. בסיום העבודה אפשר לצפות למספר תוצאות ואחת מהן היא כניסה למקום המיועד או גישה אל הכספת.

לעתים במסגרת העבודה יהיה צורך להחליף את המנגנון הקיים. הדבר נכון בעיקר במנגנונים שחוקים ולרוב בדלתות כניסה לבתים ועסקים. במקרה ויש צורך להחליף את הצילינדר, חשוב מאד שהפורץ יראה לך את הצילינדר החדש כשהוא סגור ואטום, לפני שהוא יפתח אותו. זוהי הדרך להבטיח כי המנגנון החדש אינו משומש ושכל המפתחות שלו יהיו ברשותך בלבד.

לא רק לעבודות פריצה דחופות

פורץ מנעולים בקרית שמונה יכול לבצע עבודות פריצה דחופות בכל יום בשבוע ובכל שעה. עם זאת, לפעמים יש להזמין אותו גם לעבודות שאינן פריצה. הפורץ יכול לעזור בכל הנוגע להתקנת כספת או פריצה שלה בשעות סבירות. הוא יכול לעזור לטפל במנגנון של מנגנון נעילה שנשחק ולהחליף צילינדר עם הכניסה לבית לאחר שהדיירים הקודמים עזבו את המקום.

במידה והעבודה אינה דחופה, אפשר לקבוע מול הפורץ את שעת ההגעה כך שזו תהיה נוחה לכל הצדדים. כדאי לציין בטלפון אם העבודה דחופה או לא ובמיוחד אם מדובר על שעות עבודה שאינן סטנדרטיות.

כמה עולה פורץ מנעולים בקרית שמונה?

עלות הפריצה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. הראשון הוא היום והשעה בה מוזמן בעל המקצוע כאשר עבודה בשעות הקטנות של הלילה או ביום שבת יכולה להיות יקרה יותר לעומת עבודה בשעות סטנדרטיות ובאמצע השבוע. גורם נוסף שיכול להשפיע על העלויות הוא סוג העבודה. ישנו הבדל בין פריצה לבין החלפת מנגנון, גם מבחינת הזמן שיידרש לעבודה וגם מבחינת העלות של החלק החדש.

עבודות מורכבות מאד כמו החלפת כרטיס חכם ופריצה לכספות מתוחכמות ידרשו לא רק יותר זמן ומיומנות גבוהה אלא לא תמיד יוכלו להתבצע על ידי הפורץ. כדי להימנע מאי נעימות בנוגע למחיר, חשוב לשאול את הפורץ מהי עלות העבודה לפני שהוא מגיע. מנעולן צדיק אקספרס מזמין אותך ליהנות מהשירות הטוב ביותר, תוך זמן קצר ובמחיר הוגן.פורץ מנעולים בקרית שמונה

מנעולן או פורץ הוא בעל מקצוע שנחוץ בדרך כלל ברגע הכי לא נוח. כמעט כל אחד חווה רגע בו הוא רוצה להיכנס לרכב או לבית וגילה כי המפתח לא עליו, שהוא נשבר או שמסיבה אחרת המנעול לא נפתח. ברגעים כאלה יש להזמין פורץ שיגיע באופן מידי.

עבודתו של הפורץ היא סביב השעון

פורץ מנעולים בקרית שמונה יכול לבצע שלל עבודות, בכל יום ובכל שעה. אי אפשר להעריך מתי המפתח ישבר בתוך המנעול ואי אפשר לדעת מתי יהיה צורך לפרוץ את הדלת. לכן, אין כל סיבה להרגיש לא בנוח ויש ליצור קשר עם בעל המקצוע ברגע הרלוונטי. המקרים היחידים בהם אפשר להמתין עם העבודה הם לצורך התקנה חדשה כמו החלפת צילינדר או כספת ולצורך שדרוג מערכת קיימת.

רוב הפורצים יהיו זמינים להגיע תוך זמן קצר יחסית וסביב השעון. הזמנת פורץ בתוך בקרית שמונה יכולה לקבל מענה תוך כחצי שעה ולפעמים אף פחות. כאשר יש משמעות לזמן, חשוב מאד לברר כיצד מגיע הפורץ ותוך כמה זמן הוא יוכל להיות במקום.

ההכשרה של פורץ מנעולים בקרית שמונה

מקצוע המנעולנות דורש התמקצעות. בעל המקצוע עובר הכשרה כדי לעסוק בתחום. במהלך ההכשרה נלמד התחום באופן תיאורטי ומעשי. לכן, כשפורץ מגיע למקום הוא צריך להבין מהי מהות העבודה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. ברור כי גם כאשר מדובר על בעל מקצוע שעבר הכשרה, יש לוודא מראש כי הוא האיש המתאים לביצוע העבודה. לשם כך כדאי לברר מראש את הסעיפים הבאים:

זמן ההגעה למקום

כיוון שבדרך כלל מדובר בצורך דחוף, כדאי לברר בשיחת הטלפון תוך כמה זמן הפורץ יוכל להגיע למקום. בשעות העומס בדרכים מותר לשאול אפילו כיצד הוא מגיע כדי לוודא שהערכת הזמנים שלו סבירה. יש לציין כי פורץ מנעולים בחולון שעסוק בדיוק בעבודה אחרת לא יוכל להגיע במהירות ולכן במקרים דחופים יש לחפש אחר פורץ זמין.

עלויות ההגעהפורץ מומלץ בקרית שמונה

אין לצפות שהפורץ יגיע ללא כל עלות. הוא משקיע זמן ומשאבים כדי להגיע למקום ולבצע את העבודה ולכן יש לכך עלות. כדי להימנע מהפתעות כדאי לברר מראש מהן ולדעת כי במקרה שיהיה צורך בציוד כמו צילינדר חדש, תהיה לכך עלות נוספת (כמובן, תמיד כדאי לקבל הצעת מחיר לפני ביצוע העבודה).

יכולת לבצע את העבודה

הפורץ יכול לבצע את רוב העבודות, אך במקרה של עבודה מיוחדת כדאי לבדוק אם הוא מבין במה מדובר ושיש לו את הכלים והיכולות לעשות זאת. פריצה לרכב ולבית תהיה לרוב עבודה סטנדרטית ותסתיים ללא כל פגיעה לסביבה. לעומת זאת פריצה של הכספת דורשת מיומנות גבוהה יותר ולא תמיד המנעולן יוכל לבצע אותה. מנעולן צדיק אקספרס יוכל לבצע גם עבודות מורכבות, במחיר הוגן ולהגיע אליך במהירות.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!