ארון ברזל לכל מטרה

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מרבית פריטי הריהוט בביתנו, ואפילו במשרד, הם רהיטי עץ, חומר הגלם שמספק את השילוב הטוב ביותר של חוזק מבני, אסתטיקה ומחיר. יחד עם זאת, ישנם מרחבים שלמים ושימושים ספציפיים שבהם נעדיף דווקא רהיטים מחומרי גלם אחרים, בהתאם למטרה ואופי השימוש. ארון ברזל הוא דוגמא נהדרת וכך גם ארון זכוכית, ששניהם משמשים מן הסתם למטרות שונות לחלוטין, אבל לשניהם ישנה מטרה ייעודית שאותה ניתן להשיג בזכות חומר הגלם ממנו מיוצר הארון.

אחסון מדפים איור

חומר גלם כחלק מהשימושיות

לכל רהיט יש שימוש. ישנם פריטי ריהוט שמספקים לנו מקום ישיבה, אחרים מהווים פלטפורמה לאכילה, אחרים מיועדים לאחסון ואחרים פשוט בגלל היופי שלהם והתרומה שלהם לעיצוב והאווירה. את מטרת השימוש של כל רהיט אנו משיגים באמצעות שילוב של כמה אלמנטים כמו גודל, תצורה, חוזק מבני, אסתטיקה וכמובן חומר גלם. חומר הגלם ממנו עשוי פריט הריהוט משפיע באופן ישירה על החוזק המבני שלו, על העמידות שלו בתנאים שונים כמו תנאי חוץ ועל האסתטיקה שלו. מתכת וברזל הם חומרי גלם שמשמשים אותנו כאשר אנו רוצים לבנות רהיטים חזקים במיוחד, בלתי שבירים וכאלה שיכולים לשאת משקלים גדולים מבלי לסבול מדפורמציות ונזקים מבניים, וזה בדיוק מה שחשוב לנו כאשר אנו מעוניינים להזמין ארון ברזל. מתכת וברזל יכולים לשמש גם כיסודות עיצוביים מובילים במרחבים בעלי עיצוב תעשייתי ומודרני, אם כי לא מדובר בסגנון עיצוב שכיח במיוחד.
ראו גם: פתרונות מידוף לאחסון

מתי נעדיף ארון ברזל על ארון עץ?

ובכן, ככלל, ארון עץ שנבנה מהעץ הנכון וברמת האיכות הנכונה, יוכל לעמוד כמעט בכל עומס שבו יכול לעמוד גם ארון ברזל, אלא שהעלות של בניית ארון כזה תהיה גבוהה הרבה יותר מאשר בניית ארון ברזל. הברזל הוא חומר גלם חזק ורובסטי, וככזה מאפשר להשיג את אותו החוזק המבני בכמות קטנה יותר של חומר גלם. כך למשל, אם ארון עץ יידרש לדפנות בעובי של מספר ס"מ בכדי לספק את החוזק המבני הנדרש, הרי שבמקרה של ארון ברזל, ניתן יהיה להשיג את אותו החוזק המבני עם דפנות בעובי של מספר מ"מ בלבד.
ארון ברזל הוא הארון האולטימטיבי לאחסון של כלי עבודה כבדים, של פריטים כבדים במיוחד ושל פריטים שנפילה שלהם יכולה לגרום נזק לעץ. כך למשל, אם מדובר בבית מלאכה, אנחנו רוצים שיהיה לנו החופש להכניס ולהוציא פריטים מארון העבודה בצורה חופשית ומבלי שנצטרך להיזהר בכל פעם שנוציא מברג, נכניס מסור חשמלי או נזרוק פלאייר על אחד המדפים. במקרים האלה ארון ברזל מספק לנו את העמידות הגבוהה ביותר ואת החוזק המבני הגדול ביותר, ללא חשש משבירה, סדיקה או אפילו דפורמציות של הארון.

איור מדפים תעשיתיים

עמידות בפני לחות ומזג אוויר

אחרי שאמרנו את זה, החיסרון הקלאסי של הברזל הוא שהוא מחליד ואם לא שומרים עליו, הוא בסופו של דבר עובר שחיקה מואצת, במיוחד אם הארון הזה מוצב במרחב חוץ או בחלל פנים שאינו אטום במיוחד, כמו למשל מפעל תעשייה או בית מלאכה. במקרים אלה, מספיקה רמה גבוהה של לחות קבועה באוויר בכדי לאכל לאט לאט את הברזל וליצור תחילה כתמי חלודה ולאחר מכן חלודה מפושטת על פני הארון כולו. בהתאם לכך, בהזמנת ארון ברזל, אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו רוצים לבחון הוא שכבת המגן של הארון וזו צריכה להיות עשויה משכבת צבע עבה דיה וכזאת שיושמה בצורה יסודית ומדויקת, כך שלא נותר ברזל חשוף שממנו יכולה להתחיל הרעה ולהתפשט בארון כולו.

ארון ליד המיטה

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!