ארון לגינה

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

אם יש לכם גינה, אתם יכולים לנצל אותה לצורך הוספת שטח אחסון לבית ומן הסתם אתם כבר מבינים את זה. השאלה היא האם נכון לבנות מחסן גדול שיגרע שטח גדול מהגינה שלכם, או שאפשר פשוט להזמין ארון לגינה, שיספק מענה מספק לצרכי האחסון שלכם. ובכן, את זה אתם צריכים להחליט בעצמכם אבל בשורות הבאות נסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בכך שנסביר לכם את האפשרויות להתקנת ארון אחסון לגינה, שאולי יספק לכם את פתרון האחסון העדיף לכם.

עובד מחסן מסתכל על מדפים תעשייתים

ארון לגינה – תנאי בסיס

לפני שנתאר את אפשרויות התצורה שעומדות לרשותכם בהזמנת ארון לגינה, חשוב להסביר תחילה את מאפייני היסוד שחייב לעמוד בהם כל ארון אחסון לגינה. ארון שאתם מציבים בגינה שלכם הוא למעשה ארון שחשוף לחלוטין לפגעי מזג האוויר. הוא סופג קרינת שמש ישירה ורציפה, הוא צריך לעמוד ברוחות חזקות, בגשמים ובלחות קבועה שנמצאת כל הזמן באוויר. המשמעות היא שארון כזה צריך לדעת קודם כל להגן על התכולה שלו ואחר כך גם להגן על עצמו מפני פגעי מזג האוויר הללו. ארון כזה יכול להיות מיוצר גם מעץ, גם מפלסטיק וגם ממתכת, אבל בכל אחד מן המקרים חשוב לוודא את מידת העמידות שלו, וזו יכולה להשתנות מדגם לדגם.
ראו גם: ארגזי פלסטיק לאחסון

תצורות שונות של ארון לגינה

אחרי שאמרנו את זה, סביר להניח שמה שיותר מטריד אתכם כעת הוא נפח האחסון. מן הסתם, אתם מחפשים פתרון אחסון לגינה כדי להגדיל את שטח האחסון שעומד לרשותכם והשאלה היא האם אתם צריכים נפח אחסון של מחסן גדול או שאפשר לרכז את הכל בתוך ארון לגינה. ובכן, פרט לשתי האפשרויות הללו, ישנה אפשרות נוספת המבוססת על תצורות ושילובים שונים של ארונות לגינה. אפשרות זו מאפשרת לכם למעשה לפרוש מספר ארונות, זה לצד זה, כשהם צמודים לקיר החיצוני של המבנה, ויודעים יחד לספק לכם נפח אחסון ויעילות אחסון גבוהים הרבה יותר מאשר מחסן שגורע שטח משמעותי מהגינה שלכם.
את האפשרות הזאת, למרבה ההפתעה, לא מכירים הרבה אנשים. בדרך כלל הבחירה היא בין מחסן גדול ובין ארון קטן ולא כך הוא. שילוב של מספר ארונות לגינה, זה לצד זה, מאפשר לכם ליצור נפח אחסון גדול יותר מאשר מחסן מרכזי וגם תצורת אחסון יעילה הרבה יותר עם נגישות גבוהה וקלה לכל הפריטים המאוחסנים בכל ארון גינה כזה. למעשה, סביר להניח שאם תבחרו באפשרות הזאת, לאורך זמן תוכלו להבין שקיבלתם את ההחלטה הנכונה ביותר.

ארון לגינה

כמה עולה ארון לגינה?

ובכן, עלות ארון לגינה יכולה להשתנות מאוד בין הדגמים השונים של ארונות גינה. ארונות עץ הם בדרך כלל היקרים ביותר, שכן הם חייבים להיבנות מעץ מלא ולכלול סט שלם של חומרים ועבודות לאיטום וגימור של העץ בכדי להעניק לו הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר. ארונות המתכת הם האופציה היותר זולה בהיבט זה, אבל אם אתם מחפשים את הפתרון הזול ביותר מבין כלל האפשרויות, ארונות פלסטיק היא האפשרות המתאימה לכם. בכל מקרה, בכל דגם שאתם בוחרים, שימו לב שהדגם מספק לכם איטום מלא מפני חדירה, לא רק של מי גשמים, אלא של לחות שיכולה בעצמה להרוס את כל תכולת הארון ללא איטום מתאים. כמו כן, ודאו שהארון עצמו מוגן מפני פגעי מזג האוויר. במקרה של פלסטיק מדובר בהגנה טבעית ובמקרה של עץ ומתכת חשוב לוודא שמיושמים שכבות של צבע וחומרי איטום ומגן, הן בצד הפנימי והן בצד החיצוני של הארון. למידע נוסף, השאירו פרטים באתר שלנו – אטלס מדפים

ארון לגינה

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!