ארון לוקרים – פתרון אחסון מושלם עם עמידות של שנים!

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

צורך בפתרונות אחסון קיים בהרבה מקומות עבודה, מתחמי נופש, מרכזי בריאות, מוסדות לימוד ועוד. ארון לוקרים מעניק לבאי המקום תאי אחסון פרטיים קטנים כך שאפשר יהיה להסדיר במקום קטן מספר רב של תאים עם נעילה או ללא נעילה. אם אתם מתעניינים ברכישת ארון לוקרים תמצאו כאן מידע שימושי שיוביל לבחירת המוצר שמתאים לכם. אנו נסביר כאן את ההבדל בין ארון לוקרים עשוי עץ לבין ארון לוקרים עשוי מתכת וגם היכן כדאי להתקין את הארון.

ארון לוקרים עשוי עץ או מתכת – מה עדיף?

ארונות לוקרים עשויים מתכת זוכים בשנים האחרונות לפופולריות רבה. רוב הלקוחות העסקיים, המוסדיים והפרטיים שלנו בוחריםלוקרים מתכת בסגנון עתיק במתקני אחסון עשויים מתכת על פני עץ או פלסטיק. הסיבה לכך היא היתרונות הרבים של המתכת : עמידות, נשיאת משקל רב, התאמה לאזורים לחים, ניקוי קל עם מטלית לחה, חסינות לאש וטמפרטורות גבוהות. כיום, ארונות הלוקרים החדשים עשויים מתכת עם ציפוי חדשני שמבטיח עמידות בפני חלודה.

מתקני אחסון עשויים עץ חשופים לפגיעות של טרמיטים, מכרסמים, פטריות עובש ונזקי רטיבות. ארון לוקרים עשוי מתכת עמיד בפני כל המפגעים הללו. עם ארון עשוי מתכת אין לכם כל סיבה לחשוש מטרמיטים. יתרון משמעותי נוסף של ארונות עשויים מתכת הוא הרתעה לפורצים. ארונות מתכת יהיו קשים יותר לפריצה בהשוואה לארונות דומים עשויים עץ.

אלו בעיות ארונות הלוקרים פותרים?

הלוקרים הם בראש ובראשונה פתרון אחסון מהיר ונגיש לחפצים אישיים. התקנה של ארון לוקרים תאפשר לכם להנחות את העובדים שלכם להשאיר את הטלפונים הניידים ואת החפצים האישיים מחוץ לעמדת העבודה. כאשר הטלפון הנייד אינו בהישג יד העובדים מצליחים להתרכז בעבודה ותפוקת העבודה עולה בצורה משמעותית. ארונות של לוקחים משמשים גם לאחסון של בגדים להחלפה וכלי רחצה בחדרי כושר. הלוקרים כוללים נעילה אישית לכל תא כך שהם פותרים גם בעיית גניבות.

היכן אפשר להתקין ארון לוקרים עשוי מתכת?

את ארונות המתכת החדשים (ארונות עם ציפוי מגן מפני חלודה) אפשר להתקין במתחם פנימי או חיצוני. הארון יחזיק מעמד גם כאשרפתרונות אחסון למשרד - לוקרים ממתכת הוא מותקן באזור לח במלתחה של חדר כושר וגם כאשר הוא מוצב ברחבת הדשא של בית מלון. במידת הצורך אפשר יהיה לצבוע מחדש את הארון אחת לכמה שנים ולקבל מראה חדש ומעוצב.

מי נהנה להשתמש בארונות לוקרים?

התקנה של ארון לוקרים בבית עסק משרתת בו זמנית את טובת העובדים, טובת הלקוחות ואת האינטרסים של ההנהלה. תאי האחסון מאפשרים ללקוחות לאחסן את החפצים האישיים שלהם במקום בטוח כך שהם חופשיים להתאמן ולבלות נטולי דאגות. אם תרצו להגביל כניסה אל מתחם כלשהו (מוזיאון, תערוכה, תיאטרון) עם תיקים אישיים – ארונות לוקרים יבטיחו ללקוחות שלכם פתרון זמין ובטיחותי לאחסון החפצים האישיים. ארונות לוקרים פותרים מצבים של גניבת חפצים אישיים ומאפשרים לכם להעניק ללקוחות שלכם שירות טוב יותר.

מעסיקים בוחרים להתקין לוקרים לעובדים על מנת למנוע התעסקות עם חפצים אישיים (בעיקר טלפונים ניידים) במהלך שעות העבודה. הרחקת מכשירי הסלולר מעמדות העבודה חיונית גם לצמצום מקרים של ריגול תעשייתי. ארון לוקרים חיוני במיוחד במקומות עבודה בהם אין לעובדים עמדות עבודה קבועות. הלוקר יעניק לכל עובד תא אחסון פרטי משלו עם אופציה של נעילה.

אלו חסרונות יש לארון לוקרים?

החיסרון היחיד שיש למתקן אחסון עם חלוקה ללוקרים הוא חוסר התאמה לשימושים אחרים. אם חלק מהלוקרים בארון עומדים ריקים באופן קבוע בשל שימוש דל (מעט משתמשים), קשה יהיה למצוא ללוקרים שימוש אחר.

מדפי עץ לאחסון ספרים

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!