ארון מתחת למדרגות: כך תתאימו לבית שלכם

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אחד מאזורי האחסון היעילים ביותר שקיימים בבתים דו קומתיים הוא האזור שמתחת לגרם המדרגות. אלא שישנם גרמי מדרגות בהם החלל שמתחת למדרגות הוא חלל נסתר וסגור בעוד במקרים אחרים המדרגות ממוקמות בלב חלל הפנים כחלק מהעיצוב הכולל (כמו למשל מדרגות ספירליות). במקרים אלה עדיין ישנו חלל מצוין לאחסון באזור שמתחת למדרגות, אבל זה כבר לא מחסן, אלא חלק מהחלל הכולל שבקומה התחתונה. במקרה כזה, ארון מתחת למדרגות יכול לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר לניצול החלל הזה לטובת אחסון. למעשה, ארון מתחת למדרגות, אם הוא נבנה על פי מידות, יכול לשמש אתכם גם בחללים סגורים מתחת למדרגות, במטרה ליצור ניצול מרבי של החלל הזה.

למה דווקא ארון?

כפי שאמרנו קודם לכן, ישנם בתים דו קומתיים בהם המדרגות יוצרות תחתן חלל גדול עם תקרה אלכסונית בהתאם לשיפוע המדרגות. בבתים אלה ניתן לנצל את החלל הזה, שהוא מעין חדר קטן סגור לצורך אחסון. יחד עם זאת, ישנם בתים דו קומתיים בהם המדרגות מהוות חלק מהחלל של הקומה התחתונה, כמו למשל מדרגות ספירליות שמותקנות בלב חלל הפנים של הקומה הראשונה. במקרה זה, אין חדר נסתר וסגור שניתן להפוך אותו למחסן, אבל כן יש את החלל הזה שלא ניתן להשתמש בו באזור שמתחת למדרגות. באזור הזה, אפשר להציב ארון, ארון מתחת למדרגות, ועם שלל הדגמים הקיימים כיום, ניתן להתאים אותו לעיצוב הכולל של הקומה הראשונה, גם מבחינת המידות וגם מבחינת הגימור, ובכך לייצר ניצול מרבי של החלל גם לטובת אחסון, מבלי לפגוע ואולי אף בצורה שתורמת לעיצוב הכולל.
ראו גם: ארונות מתכת למחסן

איור של בית עם מדפים

ומה לגבי חללי אחסון סגורים מתחת למדרגות?

ארון מתחת למדרגות היא אופציה שמתאימה לא רק למקרים בהם גרם המדרגות הוא חשוף לחלוטין, אלא גם למקרים בהם מתחת לגרם המדרגות נוצר חלל סגור בדמות חדר אחסון קטן. גם בחדר אחסון כזה, המטרה שלנו היא לייצר ניצול מקסימלי של חלל האחסון מחד ולאפשר נגישות מלאה לכל החפצים המאוחסנים בו. במקום להשליך את כל החפצים בערימה בתוך החדר הזה, מתוך מחשבה שגם כך מדובר בחדר סגור שאף אחד לא רואה, ומה שקורה בו לא פוגע באווירה או בסדר של הבית, אפשר גם שם להניח ארון מתחת למדרגות ולייצר את מרחב האחסון האולטימטיבי לחלל שכזה.

הסוד – התאמה אישית

בכל המקרים, הסוד ליישום פתרון האחסון המיטבי של אטלס מדפים הוא התאמה אישית של ארון האחסון למרחב בו הוא מוצב. את ההתאמה האישית הזאת ניתן להשיג באמצעות רכישת מספר ארונות בגדלים שונים, המותאמים לחלקים השונים של המרחב מתחת למדרגות (בהתאם לשיפוע המדרגות), או באמצעות הצבת ארון מתחת למדרגות, שתוכנן ונבנה במיוחד עבור החלל הזה שמתחת לגרם המדרגות. מאחר ושיפועי מדרגות והרוחב שלהן בתוך חללי פנים פרטיים הם בדרך כלל סטנדרטיים, זה אומר שישנם ארונות שמותאמים בדיוק למטרה הזאת ויכולים להתאים בצורה נהדרת בדיוק לגרם המדרגות שלכם.
אם בכל זאת, גרם המדרגות שלכם שונה מאחרים, תוכלו להזמין ארון מתחת למדרגות בהתאמה אישית מלאה על פי מידה ובכך ליצור לעצמכם מרחב אחסון יעיל מאוד, שיוכל לתת לכם את פתרון האחסון האחרון שהיה חסר לכם בכדי לפתור את כל סוגיות האחסון בבית. אם מדובר בחלל סגור, אין משמעות לעיצוב הארון ואם מדובר במדרגות חשופות בחלל הפתוח של הקומה התחתונה, תוכלו להזמין את הארון שלכם בכל עיצוב וסגנון עיצוב שתבחרו ושיתאים לעיצוב הכולל של הקומה התחתונה בבית.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון