מדפי מתכת למחסן מחיר

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

יש לכם מחסן ואתם רוצים לנצל את השטח שלו בצורה היעילה ביותר לטובת אחסון? מדפי מתכת הוא פתרון האחסון המתאים לכם ביותר ויש לכך מספר סיבות. מהם היתרונות של מדפי מתכת על פני מדפי עץ או פלסטיק? האם אפשר להזמין מדפי מתכת מודולריים להתקנה בקונפיגורציה מותאמת אישית וברת שינוי? האם בהזמנת מדפי מתכת למחסן מחיר המדפים אמור להיות נמוך יותר ממדפי פלסטיק או עץ מכיוון שנעשה שימוש בכמות קטנה יותר של חומר גלם? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של יחידת המדפים, המתמחה בייצור מגוון רחב של ריהוט מתכת לבית, לבית העסק, למפעל או למשרד.

מהם היתרונות של מדפי מתכת למחסן?

ובכן, לכל סוג של מדף יש את היתרונות והחסרונות שלו. יתרונות וחסרונות אלה נפרשים על פני מישורים שונים של פונקציונליות, עיצוב,פתרונות אחסון למחסן הבית במחיר שווה לכל נפש עמידות וכן הלאה. יחד עם זאת, כאשר אנו מדברים על המקרה הספציפי של מדפים למחסן, שכל מטרתם היא אחסון, אין כל ספק שהאופציה של מדפי מתכת היא האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותכם. שני היתרונות המובהקים ביותר של מדפי מתכת הם א' החוזק המבני שלהם וב' המודולריות הרבה שלהם. מתכת היא חומר גלם בעל חוזק מבני רב מאוד, שמאפשר לנו ליצור מדפים חזקים בתוך מסגרת ארון חזקה, שביחד מאפשרים לנו לאחסן פריטים במשקלים גבוהים מאוד שארונות פלסטיק ולעיתים גם ארונות עץ, לא היו עומדים בהם – וכל זה ללא חשש מדפורמציות, שבירה או קריסה של המדפים או של הארון כולו. החוזק המבני של המתכת מאפשר לנו גם לבנות פתרונות אחסון מודולריים יותר מכל אופציה אחרת. תוכלו לקנות סדרה של עמודים ושל מדפים באורכים שונים ולבנות לעצמכם את יחידת האחסון שלכם בעצמכם, לקבוע באיזה גובה ימוקם כל מדף ביחס לזה שמעליו ומתחתיו, ליצור טורי מדפים ברוחב שונה, הכל בכדי להתאים את המדפים לשטח ולתצורת המחסן ובכדי למקסם את יעילות הניצול של נפח האחסון שמעמיד לרשותכם המחסן. תחת שני היתרונות האלה, בבחירת מדפי מתכת למחסן מחיר לא אמור להיות שיקול עבורכם וכעת נדבר גם על הנושא הזה.

האם מדפי מתכת זולים יותר ממדפי פלסטיק או עץ?

ובכן, התפיסה הרווחת היא שמכיוון שמתכת היא חומר גלם חזק ולכן אפשר להשתמש בכמות קטנה יותר של חומר גלם לייצור המדף, הרי שבהזמנת מדפי מתכת למחסן מחיר המדפים אמור להיות זול יותר מאשר מדפים מעץ או מפלסטיק. והאמת? האמת היא שהטענה היא נכונה בבסיסה אם כי לא באופן מלא. מדפי מתכת הם אכן מדפים זולים מאוד, לבטח יותר ממדפי עץ ולעיתים גם ממדפי פלסטיק. כאשר משווים שני מדפים שמסוגלים לשאת את אותו משקל ובעלי אותו חוזק מבני, האחד ממתכת והשני מעץ או מפלסטיק, התוצאה תהיה תמיד זהה – מדפי המתכת יהיו זולים יותר. במחיר זול יותר ממדפי מתכת או מארונות פלסטיק, תוכלו לבנות לכם סט של מדפי מתכת במחיר אטרקטיבי מאוד ובכך גם תאפשרו לעצמכם למקסם את שטח הקירות במחסן ופשוט לכסות אותו במדפים כדי להשיג מקסימום נפח אחסון.

בחברת יחידת המדפים תוכלו ליהנות ממגוון רחב מאוד של מדפי מתכת למחסן מחיר אטרקטיבי, שירות מקצועי ואחריות על כל מוצרי החברה. ביחידת המדפים תוכלו למצוא מדפים בודדים בשלל מידות רוחב ואורך, מדפים בתצורות מיוחדות, סטים של עמודים ומדפים מודולריים להרכבה עצמית ואפילו מדפי מתכת מעוצבים, אותם תוכלו לתלות גם בחדר הסלון, חדרי השינה או המטבח.

מתקני אחסון - קופסאות קרטון או לוקרים

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!