ארונות מתכת

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

כשאנחנו חושבים על הקונספט של ארונות מתכת, בדרך כלל הדבר הראשון שקופץ לראשנו הוא ארונות משרדיים בבתי ספר ובמשרדי ממשלה ולפעמים גם ארונות במפעלים ובבתי מלאכה. אם חושבים על זה עוד טיפה, מבינים שזה לא מקרה. ארונות עשויים מתכת הם הארונות שיודעים להציע לנו את השילוב הטוב ביותר בין חוזק מבני ומודולריות גבוהה, בדיוק מה שאנחנו מחפשים במשרד שבו צריך לאחסן המון תיקיות כבדות או במפעל שבו אנחנו מאחסנים כלי עבודה כבדים. כשמשכפלים את ההיגיון הזה אל המרחב הביתי, זה אומר שארונות עשויים מתכת הם ארונות שמתאימים במיוחד למטרות אחסון ויחד עם זאת, אל תטעו – העולם המודרני של עיצוב ארונות מתכת יכול לייצר עבורכם דגמי ארונות מרהיבים ביופיים, שיכולים להעניק לבית שלכם עיצוב שונה ויוצא דופן ברמה אחרת. על ההיבטים הפונקציונליים והעיצוביים של ארונות עשויים ממתכת, מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת יחידת המדפים, המתמחה בייצור מדפים, ארונות וריהוט מתכת לבית, למפעל, למשרד ולבית העסק.

במישור הפונקציונלי – יתרון מובהק

כשבאים לבחון פתרון ריהוט לבית, חשוב לבחון אותו בכמה מישורים ובמיוחד במישור הרלוונטי ביותר עבור אותו פריט. כך למשל, כאשר

ארונות מתכת בחנות בקניון

אנו בוחנים פתרונות אחסון, אנחנו רוצים לבחון אותם בראש ובראשונה במישור הפונקציונלי ורק לאחר מכן במישור העיצובי. פתרונות אלה אמורים לספק לנו מענה לצורך שלנו באחסון ואם נתעלם מהיכולת שלהם לספק לנו את המענה הזה רק בגלל המראה הנאה שלהם, הפתרון שנבחר בו לא יוכל לשרוד ולשרת אותנו לאורך זמן וצפוי לייצר לנו לא מעט עוגמת נפש. אז במישור הפונקציונלי, ארונות מתכת הוא אולי פתרון האחסון הטוב ביותר שאתם יכולים לבחור בו גם לבית, גם לבית העסק, גם למשרד וגם למפעל או בית המלאכה. המתכת היא חומר גלם בעל חוזק מבני רב מאוד, יותר מכל חומרי הגלם האחרים מהם נהוג לבנות ארונות. חוזק מבני זה מאפשר לייצר ארונות חזקים המסוגלים לשאת משקלים כבדים מאוד ללא חשש מדפורמציות, שבירה או אפילו קריסה של מדפים בארון או של הארון כולו. חוזק זה גם מאפשר לייצר את רכיבי הארון מכמות מינימלית של חומר גלם, כך שדפנות הארון כמו גם המדפים שלו, עשויים כולם מיריעת פח מתכתי דקה, שמאפשרת לנו למקסם את נפח האחסון העומד לרשותנו. בשורה התחתונה, במישור הפונקציונלי מציעים לנו ארונות מתכת יתרון מובהק על פני כל אלטרנטיבה אחרת.

במישור העיצובי – פתרון ייחודי ושונה

אבל את האופציה של ארונות עשויים מתכת אפשר וראוי לשקול לא רק במישור הפונקציונלי של אחסון, אלא גם במישור העיצובי של

בניית ארונות מתכת מודולריים

אסתטיקה. מתוך הקטגוריה הענקית של ארונות מתכת, ארונות עשויים פח סטנדרטי הם רק נישה אחת, גדולה ככל שתהיה. ישנם ארונות סופר דקורטיביים המעוצבים בשילוב עם זכוכית ובסגנון ויקטוריאני מרהיב ביופיו, באמצעות רצועות ומוטות ברזל מסולסלים בשלל תצורות ויוצרים יחד דגם ארון שיכול להתאים לעיצוב היוקרתי ביותר שאתם יכולים לחשוב עליו. האופציה של ארונות עשויים מתכת היא אופציה שבהחלט כדאי לכם לבחון לעומק אם אתם מחפשים עיצוב מיוחד ורענן בביתכם.

יחידת המדפים היא חברה מקצועית ותיקה, המתמחה בייצור ריהוט מסוגים שונים של מתכות, למגוון שימושים ולמגוון מטרות. ביחידת המדפים תוכלו למצוא ארונות פח סטנדרטיים לאחסון ותוכלו גם להזמין ארונות מתכת סופר דקורטיביים בהתאמה אישית, בעיצובים מטורפים שיכולים להפוך את הבית שלכם לממלכת עיצוב יוצאת דופן. יחידת המדפים מבצעת את כל סוגי העבודות בשילוב של מגוון חומרי גלם, בסטנדרטים גבוהים, מחיר נמוך ועם אחריות מלאה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!