רב תא – הפתרון המושלם לחפצים קטנים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

מתקני רב תא נותנים מענה לבעיה כואבת בהרבה בתי עסק, מחסנים ובתי מגורים. כולנו מכירים את החפצים הקטנים שמצטברים על השולחן בכניסה בכל פעם מחדש וגורמים למתחם כולו להיראות מבולגן ולא מטופח. עם מתקן אחסון רב תא תצליחו לשמור על סדר וארגון תוך סידור של כל החפצים במתקן נוח. החלוקה לתאים רבים נותנת מענה לחפצים קטנים שנוטים להיעלם כאשר מאחסנים אותם על מתקני מידוף גדולים. אנו נסביר כאן מהו מתקן רב תא, איפה כדאי להתקין אותו ואלו שימושים עיקריים יש לו. שמירה על סדר וארגון היא המפתח לאווירה נעימה וסביבת עבודה פורייה.

מהו מתקן אחסון רב תא?

מתקני רב תא עשויים תאים קטנים שמשמשים לאחסון פריטים קטנים. ניתן למצוא את מתקני האחסון השימושיים האלו בכמה מידות,

מתקני אחסון לשמירת חפצים רב תא

גדלים וסוגים. אתם בוחרים בין מתקן שאפשר לתלות על הקיר לבין מתקן תאים גדול שמציבים על הרצפה. קיימים היום מתקני רב תא עשויים מתכת, עץ ופלסטיק עם תאים סגורים או פתוחים. תבחרו את חומר הגלם שלכם בהתאם למשקל של הפריטים ואופי השימוש. בחירה בתאים פתוחים תאפשר גישה נוחה יותר אל הציוד אך גם תחשוף את הפריטים לצבירת אבק. ההעדפה של רוב הישראלים היא מתקני רב תא עם תאי פלסטיק קטנים וסגורים. להתרשמות מתאי האחסון צרו קשר.

אלו שימושים עיקריים יש לתאי האחסון הקטנים?

ישנם מקרים בהם תאי האחסון כולם משמשים את אותו גורם ומצבים בהם התאים מחולקים בין כמה משתמשים. כך למשך, ניתן להשתמש במתקן לאחסון יעיל ונגיש של כלי עבודה כאשר כל כלי נמצא בתא משלו. דוגמה נוספת לשימוש נפוץ במתקן היא הקצאה של תא לכל עובד, כאשר התאים משמשים תיבות דואר או תאים לשמירת חפצים אישיים. ניתן להשתמש בתאים גם לאחסון של תבלינים ופריטים קטנים במטבח, אחסון של ציוד רפואי, אחסון יעיל של פריטי אופנה ועוד. אם אתם מחפשים מתקן אחסון עם תאים קטנים (סגורים או פתוחים) מתקני רב תא יתנו לכם את המענה הטוב ביותר.

איפה אפשר להתקין את תאי האחסון?

מתקני רב תא אפשר יהיה לתלות על הקיר, להניח על השולחן או להעמיד בחדר כמתקן מדפים עצמאי. את המיקום של המתקן ושיטתרב תא לשמירת חפצים ההתקנה תבחרו בהתאם לצרכים שלכם, סוג המתקן והמאפיינים של המתחם. כמו בכל התקנה של מתקן אחסון אחר גם כאן עליכם לשים לב למיקומים של חלונות, דלתות, מעברים ורהיטים נוספים. תמיד כדאי להשאיר בכל חדר מרווח תנועה מסיבות של נוחות ובטיחות. שימו לב שאתם בוחרים מיקום נגיש בו תוכלו לנצל את כל היתרונות של מתקן האחסון החדש שלכם.

כמה תאים כולל המתקן?

מתקני רב תא מורכבים מתאי אחסון קטנים רבים כאשר ישנם דגמים קטנים עם 4 תאי אחסון ודגמים גדולים עם 20 תאי אחסון. תבחרו את מתקן האחסון שלכם בהתאם לצורך הנוכחי עם התייחסות לדרישה עתידית בתאים נוספים. בכל בית עסק ובכל בית תמצאו בכל רגע נתון שימוש לתאי אחסון נוספים.

איך מוודאים שמתקן האחסון אכן בטיחותי ועמיד?

המפתח למתקן אחסון יציב, עמיד ובטיחותי לשימוש (גם במשקלים גבוהים) הוא התקנה מקצועית. שימו לב להנחיות של היצרן והקפידו להתקין את המתקן בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. חשוב לחבר היטב מתקני מידוף אל הקיר בכדי למנוע תזוזה. דגש נוסף לשימוש בטיחותי הוא הימנעות מהעמסת יתר. עליכם להיות מודעים למשקל המקסימלי אותו המתקן מסוגל לשאת ולא לחרוד ממנו. שימוש נכון במתקני אחסון חיוני לבניית סביבת עבודה בטיחותית ונעימה.

פתרונות אחסון לבית כגון מדפים מודולריים

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!