מדפי אלומיניום

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אלומיניום היא אחת המתכות שאחראית למהפכה המודרנית בעולם העיצוב והתכנון ההנדסי בבית, במשרד, בבית העסק ובמפעל. האלומיניום הוא מתכת קלת משקל ולכן קל מאוד לטעות ולחשוב שהיא אינה חזקה דיה בכדי לשמש למטרות אחסון, בטח לא למטרות תעשייתיות. אלא שטענה זו לא יכולה להיות רחוקה יותר מן האמת. מדפי אלומיניום משמשים היום במערכות מידוף תעשייתיות אדירות ממדים, מאלו שאפשר למצוא במחסנים לוגיסטיים ענקיים, אבל הם יכולים לשמש גם כמדפים סופר דקורטיביים בבית, במשרד או כמדפי תצוגה בבית העסק. למעשה, האלומיניום הוא חומר גלם כל כך ורסטילי, שאפשר להתאים אותו לכל סביבה ולכל צורך ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה למדפים.

למה דווקא אלומיניום?

בראש ובראשונה, אלומיניום היא מתכת ומתכת היא ללא ספק חומר הגלם הטוב ביותר לכל מכלול שבו ישנה חשיבות לחוזק המבנימדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד והיציבות שלו. האלומיניום אמנם אינה חזקה ורובסטית כמו ברזל, אבל היא חזקה דיה, לבטח יותר מעץ ולבטח יותר מפלסטיק. אבל חוזק מבני הוא לחלוטין לא היתרון היחיד שמציעים מדפי אלומיניום. האלומיניום היא גם מתכת קלת משקל שבמכלולי מידוף גדולים, מסייעת בהפחתת העומס העצמית של מכלול המידוף ומותירה מרווח גדול יותר לעומס המשקל של הפריטים המאוחסנים על גביה. האלומיניום היא גם מתכת קלה מאוד לעיבוד שאותה ניתן לעצב בקלות רבה מאוד בכל תצורה, בכל מרקם ובכל גוון, מה שמאפשר לנו למצוא בקלות את האיזון בין הצורך הפונקציונלי באחסון ובין הצורך האסתטי בעיצוב ודברים אלה נכונים בעיקר למדפים לבית, למשרד ולבית העסק. לבסוף, אלומיניום היא גם מתכת מאוד עמידה בפגעי מזג האוויר לרבות לחות, גשם וקרינת שמש ישירה. בשורה התחתונה, מדפי אלומיניום מספקים כנראה את השילוב הטוב ביותר בין חוזק מבני, אסתטיקה, מודולריות ועמידות וזאת סיבה מספיק טובה, לפחות לבחון אותם, לפני שמקבלים החלטה.

איפה כדאי להזמין מדפי אלומיניום?

ובכן, ישנם לא מעט בתי מלאכה בישראל המייצרים מגוון רחב של מוצרי אלומיניום לבית ובכלל זה חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום,מדפי אלומיניום תעשייתיים לאחסון שערי אלומיניום, פרגולות אלומיניום ועוד מגוון מכלולים על טהרת האלומיניום. יחד עם זאת, מדף הוא תחום ידע שעומד בפני עצמו, במיוחד אם אתם מחפשים מדפי אלומיניום לשימוש תעשייתי, אבל גם אם חשוב לכם מאוד נושא העיצוב. בכדי לתכנן ולייצר מדף אלומיניום שעומד בסטנדרטים תעשייתיים גבוהים, חשוב מאוד הידע המקצועי באלומיניום אבל חשוב עוד יותר הידע ההנדסי בתכנון מדפים ומערכות מידוף. דברים אלה נכונים גם במקרה שבו אתם מחפשים מדפי אלומיניום דווקא מנקודת המבט העיצובית. גורמים מקצועיים המתמחים בייצור מדפים, יודעים לייצר את השילוב הטוב ביותר בין צרכים הנדסיים ומבניים של המדף ובין הפוטנציאל הדקורטיבי ויכולת ההתאמה של המדפים להעדפות העיצוביות של הלקוח.

יחידת המדפים היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הריהוט ופתרונות האחסון ומציעה מגוון רחב של סוגי מדפים, לרבות מדפי אלומיניום לכל שימוש ולכל מטרה. ביחידת המדפים תוכלו להזמין כל מדף אלומיניום שתרצו, בין שמתוך המבחר הגדול של דגמי מדף במידות סטנדרטיות ולשימושים שכיחים ובין שבמסגרת התאמה אישית לפי מידה, עובי, מערך מדפים שלם וכמובן עיצוב על פי ההעדפות האישיות שלכם. ביחידת המדפים עומד לרשותכם צוות של אנשי מקצוע שחיים מדי יום את עולם המדפים, בעלי רקורד של תכנון מאות מערכות מידוף סטנדרטיות ומותאמות אישית וגם בעלי ניסיון רב בעבודה עם אלומיניום. ביחידת המדפים תוכלו למצות את הטוב ביותר שאפשר למצות בהזמנת מדפי אלומיניום.

בניית ארונות מתכת מודולריים

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!