מדפים למשרד

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

כשאתם מחפשים מדפים להתקנה במשרד שלכם, עליכם לקחת בחשבון שבאזורים שונים במשרד אתם עשויים להידרש לסוגים שונים שלמדפים אלגנטיים למשרד מדפים המיועדים למלא מטרות שונות של אחסון ועיצוב. כך למשל, מדפים למשרד יכולים להיות מדפי עץ דקורטיביים לתליית בלובי של המשרד לצורך נוי ועיצוב, והם יכולים להיות גם מערכת מידוף מתכתית חזקה המיועדת לאחסון של תיקיות כבדות במחסן המשרד או בחדרי העובדים. בכל בחירה שאתם עושים, עליכם לקחת בחשבון את השיקולים הפונקציונליים במישור האחסון ואת השיקולים האסתטיים במישור העיצוב. חברת היחידה למדפים יודעת להציע לכם סט שלם של פתרונות, המשלבים בין שני המישורים האלה בצורה מושלמת עבור המשרד שלכם ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה למדפים.

מהם סוגי המדפים שאתם זקוקים להם?

בחיפוש מדפים למשרד תוכלו למצוא מספר סוגי מדפים שיכולים להתאים לכם, כל סוג לשימוש הספציפי. כך למשל, אם אתם מחפשים מדפים לעיצוב לובי המשרד ולעיצוב חללי המשרד השונים, תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפי עץ דקורטיביים וכן מדפי ברזל בעיטורים ויקטוריאניים מסולסלים ובשלל עיצובים אחרים, שיכולים להוסיף למשרד שלכם נופך יוצא דופן של מקוריות, ייחודיות ואפילו יוקרה. לעומת זאת, אם אתם מחפשים מדפים המיועדים לאחסון תיקיות, מדפים לנשיאת מכשור כמו מדפסת, פקס וכדומה או לכל מטרת אחסון אחרת, יהיה עליכם לשקול את הטרייד אוף בין החוזק המבני ובין העיצוב. במקרה הזה, המטרה האולטימטיבית שלכם היא למצוא מדפים למשרד, שיכולים לשאת משקלים כבדים מבלי לסבול מדפורמציות ועיוותים מחד, אבל גם כאלה שעונים על הקו העיצובי שאתם רוצים להנחיל בכל שטחי המשרד. המקום היחיד שבו תוכלו להתעלם לחלוטין מסוגיית העיצוב ולהתמקד במישור הפונקציונלי בלבד הוא מחסן המשרד, שם תוכלו להקים מערכת מידוף תעשייתית שעליה תוכלו להניח תיקי ארכיון רבים וכל פריט אחר, שהשימוש בו אינו תדיר.

 

היכן אפשר לקנות מדפים למשרד?

בהתאם לסוג המדפים הדרוש לכם, יהיה עליכם גם לבחור את המקום ממנו תזמינו את המדף. אם אתם מחפשים מדפים דקורטיביים לעיצוב, תוכלו למצוא אותם בחנויות ריהוט ועיצוב הבית והמשרד. אם אתם מחפשים מדפים לאחסון, תוכלו למצוא אותם בבתי עסק המתמחים במידוף מסחרי ותעשייתי. אם אתם מחפשים מדפי מתכת דקורטיביים, תוכלו למצוא אותם במסגריות מתמחות. אבל כל זה נכון רק אם אתם לא באמת יודעים איפה לקנות מדפים למשרד. אם אתם כן יודעים, הרי שתוכלו למצוא מקומות המתמחים בכל סוגי המדפים, לכל השימושים ולכל המטרות ובכלל זה גם מדפים למשרד מכל הסוגים.

למעשה, זה בדיוק מה שמציעה לכם חברת יחידת המדפים. יחידת המדפים היא חברה ותיקה ומובילה המתמחה בייצור פריטי ריהוט באוריינטציה פונקציונלית ועיצובית גם יחד. ביחידת המדפים תוכלו למצוא מדפים דקורטיביים בשלל עיצובים ומחומרי גלם שאולי אתם אפילו לא הכרתם. ביחידה תוכלו למצוא גם מדפים תעשייתיים המותאמים לכל משקל, לכל מידה ולכל מרחב. מדפים אלה ניתנים להזמנה במסגרת מערכות מידוף מודולריות שאותן אפשר להתאים בקלות לחלל בו הם אמורים להיות מותקנים ולפריטים שאמורים להיות מאוחסנים על גביהם. לבסוף, ביחידת המדפים תוכלו להזמין גם מדפים שתתקשו למצוא בכל מקום אחר, לרבות מדפי ברזל דקורטיביים בעיצובים מרהיבים ביופיים ובהתאמה אישית להעדפות העיצוביות ולצרכים הפונקציונליים שלכם ושל הפעילות במשרדכם. ביחידת המדפים תוכלו ליהנות גם מייעוץ מקצועי בבחירת המדפים המתאימים לכם. ייעוץ זה כולל גם ייעוץ עיצובי וגם ייעוץ הנדסי, על מנת להבטיח תפירה מדויקת של הפתרון על פי מידות הלקוח.

פתרונות אחסון למשרד - לוקרים ממתכת

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!