ארונות ברזל

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

אפשר בהחלט לומר שישנם שימושים ביתיים רבים שעבורם העץ הוא חומר הגלם הטוב ביותר וזה כולל גם ארונות בגדים וארונות מטבח למשל. לצד זאת, ישנם שימושים ביתיים אחרים שבהם יהיו אלה דווקא ארונות ברזל שמספקים לנו את הערך הגבוה יותר. שימושים אלה מתאפיינים בדרך כלל בדגש על נושא האחסון ופחות על נושא העיצוב. יחד עם זאת, ישנם לא מעט בתים סופר מעוצבים שמשלבים בתוכם ארונות עשויים ברזל כמוטיב עיצובי יוצא דופן שמכניס נופך חדש ורענן, שלפשוט לא ניתן להשיג באמצעות אף חומר גלם אחר. אז לאלו שימושים אפשר לייעד ארונות ברזל? האם ארונות אלה מתאימים גם למרחבי חוץ כשהם חשופים לפגעי מזג האוויר? על שאלות אלה ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה למדפים.

למה מיועדים ארונות ברזל?

ובכן, ארון ברזל יכול להתאים לכם לכל מטרה, החל מאחסון וכלה בעיצוב הבית. יחד עם זאת, כיום נהוג להשתמש בארונות עשויים ברזלמגירות מתכת עתיקות מברזל בעיקר למטרות אחסון. ארונות אלה מאופיינים בחוזק מבני יוצא דופן, המאפשר לאחסן כמות גדולה של חפצים כבדים וגדולים, שאחסונם בארון פלסטיק או אפילו עץ, היה יוצר עבורנו אתגר של ממש, אתגר שבדרך כלל גם לא היה עומד במבחן המציאות. במילים אחרות, אם אתם מחפשים פתרון אחסון חזק ויציב, ארון ברזל הוא הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשותכם. ארונות ברזל מיוצרים בדרך כלל מברזל רקוע שנקרא פח, המאפשר להשיג חוזק מבני גדול מאוד באמצעות כמות קטנה של חומר גלם. יתרון זה מאפשר לנו למקסם את שטח האחסון שעומד לרשותנו ולהקדיש כמה שפחות נפח אחסון לטובת רכיבי הארון עצמם.

אחרי שאמרנו את זה, ארונות ברזל יכולים בהחלט לשרת אתכם גם למטרות עיצוב. למעשה, שילוב של ארונות עשויים ברזל למטרות עיצוב מבוצע בדרך כלל בבתים המעוצבים ביותר, בבתים שבהם אפשר לזהות מחשבה מאוד מקצועית וייחודית סביב סוגיית העיצוב. ארונות אלה יוצרים מראה שונה ומיוחד שלא ניתן להשיג באמצעות ארונות עץ או פלסטיק. זה אכן לא מתאים לכל סביבת עיצוב ולכל חדר, אבל עם מחשבה עיצובית מקצועית אפשר להשתמש בברזל כחומר גלם מצוין לעיצוב הבית, גם בתחום הארונות, המגיעים בשלל דקורציות ודגמים מעוצבים על טהרת הברזל.

האם אפשר להציב ארון ברזל במרחבי חוץ?

אחת הסוגיות שמרתיעות אותנו משימוש בארונות עשויים ברזל היא סוגיית העמידות שלהם בפני פגעי מזג האוויר. כל עוד אנחנו מבקשיםאיור של ארון ברזל פשוט ושימושי להציב ארונות ברזל בתוך הבית, לא אמורה להיות לנו שום בעיה בהיבט הזה, אבל כשהארונות מיועדים למרחבי החוץ כמו מרפסת או גינה פרטית, הסוגיה צפה ועולה ביתר שאת. העניין הוא שדווקא את פתרונות האחסון שלנו אנחנו מעדיפים להציב במרחבי החוץ הללו, אז איך זה הולך יחד עם הקונספט של ארונות ברזל? ובכן, הסטנדרטיים המודרניים של ייצור מוצרי ברזל מבוססים על טכניקות חדשניות שמאפשרות לעבד את הברזל בצורה כזאת שמעניקה לו עמידות גבוהה מאוד בפני חלודה ולצפות את הברזל בשכבת ציפוי אקרילית עבה שמגנה על הברזל בצורה מוחלטת ושלמה. מה שאתם משיגים בתמורה, הוא ארון חזק מאוד, יציב, עמיד בפני רוחות חזקות וגם בעל אטימות גבוהה מאוד.

בחברת יחידת המדפים תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי ארונות ברזל בכל מידה שרק תרצו, החל מדגמי מדף במידות סטנדרטיות וכלה בארונות בייצור בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח. הארונות של יחידת המדפים מגיעים בתצורה קבועה או בתצורה מודולרית מלאה, המאפשרת גמישות מלאה בסידור המדפים הפנימי של הארון למקסימום ניצול של נפח האחסון.

לוקרים מתכת בסגנון עתיק

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!