מדפים תעשייתיים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

המונח מדפים תעשייתיים יכול לייצר אצלנו אינספור תמונות בראש על מרכזים לוגיסטיים עם מערכות מדפים ענקיות, מדפים ברוחב ובאורך של מספר מטרים ומערכי מדפים הנישאים לגובה רב. יחד עם זאת, מונח זה מתייחס למעשה למודל מאוד ספציפי של מידוף, הנקרא מידוף תעשייתי. המדובר על מערך שמבוסס על שני מרכיבי מפתח: מדפי ברזל ועמודי ברזל. עם שני המרכיבים האלה אתם יכולים ליצור למעשה כל מערך מדפים שתרצו, בכל גודל, בכל תצורה ועם מודולריות בלתי מוגבלת.

ארון בגדים איור

מה זה מידוף תעשייתי?

מידוף תעשייתי הוא מודל מידוף שעונה על שני עקרונות חשובים מאוד בתחום האחסון: חוזק מבני ומודולריות. מדפים תעשייתיים צריכים לאפשר לנו למעשה את היכולת לאחסן עליהם כמויות גדולות של מלאי, אבל אנחנו גם רוצים שהם יאפשרו לנו לנצל את שטח האחסון העומד לרשותנו בצורה הטובה ביותר. בכדי להשיג את המטרה הזאת, מבוסס מערך טיפוסי של מדפים תעשייתיים על עמודי ברזל מחוררים לכל אורכם, ועל מדפי ברזל דקים עם חיזוקים היקפיים וחורים לאורך ההיקף שלהם. החורים עליהם אנחנו מדברים, הם למעשה הסוד של כל מערכת מדפים תעשייתיים, שכן הם אלו שמאפשרים לנו את המודולריות הגבוהה. באמצעות מערך חורים זה, אנו יכולים לקבוע את הגובה בו יותקן כל מדף, כך שנוכל לנצל במקסימום את שטח האחסון העומד לרשותנו ובאמצעותם אנו גם יכולים להרחיב או לצמצם את מערך האחסון הכולל. פשוט נוסיף עוד עמודים, נחבר אליהם עוד מדפים ובנינו טור נוסף של מדפים, אליו נוכל להמשיך ולחבר עוד ועוד טורים של מדפים.
ראו גם: מדפים לאחסון

למה זה מתאים?

כפי שניתן לנחש, מדפים תעשייתיים מתאימים בראש ובראשונה למרחבים תעשייתיים, למחסנים ולמבנים המיועדים להחזיק מלאי כלשהו של מוצרים, חומרי גלם או פריטים. המדובר במדפים חזקים מאוד שיכולים לשאת משקל רב ומאחר ועיצוב הוא לא בדיוק השיקול המרכזי שמניע אותנו בבחירת מדפים לשימושים אלה, יכולים המדפים התעשייתיים לספק לנו את הפתרון הטוב ביותר. יחד עם זאת, מדפים תעשייתיים יכולים לשרת אותנו גם לצרכי האחסון שלנו בבית, במיוחד אם אנחנו מציבים אותם בתוך המחסן. מן הסתם, לא היינו רוצים לבנות ספריית ספרים בחלל הסלון באמצעות מידוף תעשייתי, אבל בכל שימוש של אחסון במיקום ייעודי שנועד לצרכי אחסון, יכולים מדפים אלה לספק לנו את הפתרון החזק ביותר, המודולרי ביותר וגם לא יקר במיוחד.
ראו גם: פתרון ארונות מתחת למדרגות לאחסון

היכן ניתן להזמין מדפים תעשייתיים?

ככלל, מדפים תעשייתיים אינם נמכרים על ידי חנויות רהיטים לבית ועל כן, גם אם אתם רוצים להזמין מדפים כאלה לשימוש ביתי כלשהו, לא תוכלו להשיג אותם בחנות רהיטים קלאסית בה אתם קונים את כל יתר הרהיטים לבית. מדפים תעשייתיים נמכרים כיום על ידי בתי עסק המתמחים בפתרונות אחסון ותחזוקה לתעשייה ולבתי מלאכה. בבתי עסק אלה תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מידוף תעשייתי כשאתם צריכים לבחור למעשה שני רכיבים: אתם צריכים להחליט כמה עמודים אתם צריכים ומה צריך להיות הגובה שלהם ואתם צריכים להחליט כמה מדפים דרושים לכם ומה צריכות להיות המידות שלהם. תוכלו לבנות לעצמכם מערך עם טור מדפים רחבים, לצדו טור מדפים צרים יותר ולצדו עוד טור מדפים רחבים יותר. המודולריות פה היא כמעט אינסופית וזה אחד מהיתרונות הבולטים והמובהקים ביותר של מדפים תעשייתיים. אם אסתטיקה לא חשובה לכם, שכן לא מדובר בפתרון אסתטי במיוחד, ואם חוזק מבני ועמידות בעומס רב דווקא כן חשובים לכם, מדפים תעשייתיים יספקו לכם את הפתרון הטוב ביותר.

מבחר מדפי מתכת

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!