מגירות מתכת

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מתוך כל פתרונות האחסון המיוצרים ממתכת, מגירות מתכת הן כנראה המורכבות ביותר לייצור וגם אלו שתצטרכו להקדיש את הכי הרבה זמן ומחשבה בבחירתן. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה – הבחירה שלנו בפתרונות אחסון ממתכת נובעת בדרך כלל מהצורך לאחסן בהם חפצים ופריטים שונים במשקלים גדולים. כאשר גוף המגירה עונה לצורך הזה אבל מנגנון ההחלקה של המגירה לא ממש, מתחילות הבעיות הקשות של דפורמציות, הטיית מגירות, קריסה של מגירות ולפעמים הרס של הפריטים המאוחסנים בהן. אז על מה חשוב להקפיד בבחירת מגירות עשויות מתכת? על כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת יחידת המדפים, המתמחה בייצור מגוון פריטי ריהוט ופתרונות אחסון ממתכת.

אחסון ושימושיות – שני המפתחות למדידת איכות המגירה

בכל פריט ריהוט או פתרון אחסון שאנו רוכשים, אנחנו מקפידים בדרך כלל לוודא שהפריט בו אנחנו בוחרים עומדים בסטנדרטים, אם לאמגירות מתכת עתיקות הגבוהים ביותר אז לפחות המינימליים של איכות. בכל רכישה כזאת אנחנו גם מוודאים שהפריט בו אנו בוחרים, מסוגל לספק לנו את המענה הנדרש לצורך שלנו. דברים אלה נכונים בבחירת ארונות, מדפים, ספריות ועוד יותר מכל אלה כאשר אנו בוחרים מגירות, במיוחד מגירות מתכת. כפי שאמרנו קודם לכן, הבחירה בפתרונות אחסון ממתכת נובעת בדרך כלל מצורך מובהק שלנו בחוזק מבני. אנחנו זקוקים לפתרון אחסון חזק ויציב, שיכול לשאת משקלים כבדים ואולי גם כזה שיכול לספוג חבטות מבלי לקרוס ואפילו מבלי להיסדק או להתעקם.

מגירות מתכת הוא פריט מבוקש מאוד במפעלים ובבתי מלאכה, בהם קיים צורך באחסון כלי עבודה כבדים. העניין הוא שחוזק גוף המגירה זה ממש לא העניין. מגירה שיכולה לשאת את המשקל המועמס עליה, אבל מאבדת מהתפקודיות שלה בפתיחה וסגירה היא לא ממש מגירה יעילה עבורנו. על כן, כל מגירה ממתכת חייבת להיות מצוידת במנגנון החלקה שעומד בדיוק באותם עומסים בהם מסוגל גוף המגירה עצמו לעמוד. חוסר התאמה בין שני הרכיבים האלה מוביל בדרך כלל למגירות שקורסות מהמסילות שלהן והופכות מנכס לנטל ולשם אתם לא רוצים להגיע.

אז על מה חשוב להקפיד?

ובכן, בשלב הזה התשובה כבר אמורה להיות די ברורה לכם – אחד הדברים החשובים ביותר שאותו אתם רוצים לבחור בכל בחירה של מגירות מתכת הוא מסילת ההחלקה של המגירה. מסילה זו חייבת להיות עשויה גם היא ממתכת והיא אמורה להיות מעוצבת בצורה כזאת שתאפשר לה לשאת בכל משקל של פריטים שאותו יכולה לשאת המגירה עצמה. בנוסף לכך, חשוב מאוד שגם המסילות שעליהן מורכבת המגירה תהיינה בעלות עמידות דומה לעומס. כל אחד מהרכיבים הללו יכול בקלות להפוך לחוליה החלשה בשרשרת ולהפוך את המגירות שבחרתם מנכס של ממש לנטל של ממש. על כן, בבחירת מגירות מתכת, זה בהחלט חשוב לבחון את מידות המגירה, את הדקורציה שלהן, את התאמת המבנה והנפח שלהן לפריטים שאותם אתם רוצים לאחסן בתוכן, אבל כל זה לא יכול לבוא על חשבון התעלמות ממנגנון ההחלקה של המגירה, גם זה שמחובר למגירה וגם זה שמורכב על דפנות הקירות ביניהם מורכבות המגירות.

חברת יחידת המדפים היא חברה ותיקה ומובילה בתחום הייצור של רהיטים מתכת ופתרונות אחסון ממתכת. ליחידת המדפים מגוון רחב של מגירות מתכת בשלל מידות סטנדרטיות ובמידות בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח. היחידה למדפים מקפידה מאוד על כל הפרמטרים ההנדסיים של המגירה ובכלל זה על התאמה מלאה בין מנגנון ההחלקה של המגירה ובין גוף המגירה, על מנת להבטיח פתיחה וסגירה קלה מאוד של המגירה לאורך שנים של שימוש.

לוקרים מתכת בסגנון עתיק

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!