לוקרים ממתכת

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אחד הרהיטים היותר מוכרים במרחב הציבורי הוא לוקרים ממתכת אותם אנו פוגשים במקומות רבים כמו בעיקר בבתי ספר, חופי רחצה,לוקר מתכת לשמירת חפצים אתרי תיירות ונופש, קאנטרי קלאבים, פארקי מים ועוד. אם בעבר היינו רגילים לראות לוקרים עם מנעול תלייה רגיל ולוקחים אפורים או חומים, היום הלוקרים כבר ממש לא נראים ככה והם משדרגים באופן משמעותי את הניראות של המקום בהם מציבים אותם. במאמר הבא נסביר לכם כל מה שצריך לדעת על לוקרים ממתכת ואת כל הדברים הקשורים אליהם.

מה היתרונות של שימוש בלוקרים ממתכת?

ישנם הרבה מאוד יתרונות לשימוש לוקרים במרחבים ציבוריים כאשר בראש ובראשונה הוא הסדר והארגון של המקום. במקום שאנשים יפזרו את החפצים האישיים שלהם ברחבי האתר, רחבי בית הספר או ברחבי הפארק מים הם יכולים לשים את כל החפצים שלהם במקום אחד בטוח, מה שהופך את האתר למסודר יותר ובטוח יותר שכן השבילים, המדשאות וכלל האזורים נקיים מתיקים וחפצים אישיים.

מעבר לסדר ולארגון אי אפשר לשכוח שהלוקרים מקנים לנו בטיחות מקסימלית, שכן במידה ואנחנו בפארק מים ולא רוצים להסתובב עם הארנק שלנו וכמובן לא יכולים להסתובב עם הטלפון הנייד, נוכל לשים אותם בלוקרים שנמצאים באתר וכך להינות בראש שקט בזמן שכל החפצים האישיים שלנו, כולל היקרים לנו ביותר מוגנים. עוד יתרון אחרון שעליו נדבר הוא החיסכון הגדול בכוח אדם שלוקרים ממתכת מאפשרים לנו. הסיבה לכך היא שברגע שבאתר שלנו או במועדון אותו אנו מנהלים יש לוקרים לאחסון חפצים אישיים אנו פותרים את עצמנו מהצבת אנשים בכדי שינהלו וישמרו על חפצים אישיים במסגרת מלתחה או שירות של שמירת חפצים.

סוגי נעילה

אז ציינו שבעבר לוקרים ממתכת היו בדרך כלל ננעלים על ידי מנעול צלייה ומפתח, מה שהיה מצריך כח אדם נוסף או חלוקה של מפתחות במקומות בהם הלוקרים הם עבור לקוחות מזדמנים . כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ישנם סוגי נעילה רבים ללוקרים בהם נעשה שימוש רב ברחבי התעשייה. אמצעי נעילה מאוד פופולרי הוא נעילה באמצעות קוד שכן המנעול הוא דיגיטלי לגמרי שמופעל על ידי סוללה אותה צריך להחליף אחת לשנה או שנתיים בהתאם להוראות היצרן וכמות השימושים.

 

דרך נוספת היא נעילה חשמלית של הלוקר כאשר את הרכישה והפתיחה של הלוקר עושה המשתמש באמצעות מחשב המחובר למערכת הלוקרים. זוהי שיטה נוחה מאוד ומאפשרת גם מערכת של סליקה אוטומטית במידה ואנחנו מחליטים ששימוש בלוקרים כרוך בתשלום. סוג נעילה נוסף שמתאים בעיקר למקומות עבודה הוא לוקר עם נעילת RFID, כאשר הלוקר נפתח באמצעות כרטיס העובד שלנו או אם מדובר בקאנטרי על ידי אותו צ׳יפ שעימו אנו פותחים את הדלת כניסה של הקאנטרי או חדר הכושר.

אנחנו ביחידה למדפים מתמחים בייצור, שיווק והפצה של לוקרים ממתכת עם נעילות שונות ומגוונות כאשר אנו נדאג להתאים עבורכם את הלוקרים וסוג הנעילה המתאים ביותר עבורכם. הניסיון אותו צברנו במרוצת השנים יעזור לנו להגיע אליכם ולייעץ לכם מהו המוצר המתאים ביותר לאחסון חפצים במקום בו אתם רוצים להציב את הלוקרים ונדאג לעשות זאת במחיר המשתלם ביותר.

מה המחיר של לוקרים ממתכת?

המחיר של לוקרים ממתכת נגזר מהרבה מאוד פרמטרים כמו למשל עובי הלוקר, עובי הדלת, חיזוקים של הדלת והצירים שלה וכמובן סוג הנעילה. ככלל המחירים של לוקרים ממתכת מתחיל ממחיר של כ- 150 ש״ח לתא בנעילה פשוטה ויכול להגיע עד למחיר של כ- 500 ש״ח לתא ביעילות החכמות יותר כמו נעילה דיגיטלית או RFID.

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!