מה זה ארון מחסן?

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

מה זה בעצם ארון מחסן? ארון או מחסן? למה משמש ארון כזה, מי צריך אותו ומה הופך ארוך שהוא מחסן לשונה ביחס למחסן שהוא מחסן או ביחס לארון שהוא ארון? מן הסתם, אם אתם מחפשים פתרון אחסון לבית או לעסק, ייתכן שנתקלתם בביטוי הזה ארון מחסן ובשורות הבאות ננסה להסביר לכם מה זה בדיוק אומר, למה זה טוב ומה הן האפשרויות העומדות בפניכם כשאתם מזמינים אחד כזה לשימושכם.

איור מדפים תעשיתיים

אז מה זה בעצם ארון מחסן?

ובכן, מחסן הוא בדרך כלל חדר או חדרון שבו אנו משתמשים לצורך אחסון של חפצים. במחסן נמצאים כלי העבודה שלנו, חומרים, כלי ניקוי, בגדים, ציוד קמפינג ועוד כהנה וכהנה פריטים שאנו רוצים שיהיו קרוב אלינו, אבל לא זקוקים להם ביום יום. למרבה הצער, לא לכל אחד יש חדרון מחסן בבית וגם לאלו שיש, במקרים רבים החדרון הזה פשוט לא מספיק. במצב זה אנו למעשה זקוקים למרחב אחסון שישמש אותנו כמחסן. העניין הוא שלא לחינם אין לנו מחסן. אין לנו מחסן מכיוון שאין בבית שטח עודף בהיקף כזה שניתן לגרוע ממנו שטח של חדר רק לצרכי אחסון. בדיוק במקום הזה נכנסת לתמונה האופציה של ארון מחסן. ארון מחסן הוא למעשה ארון שמיועד לשמש אותנו כמחסן ולשם כך הוא צריך לעמוד במספר קריטריונים.

מדף אחסון

הקריטריונים החשובים של ארון מחסן

ארון המשמש אותנו כמחסן צריך בראש ובראשונה לספק לנו שטח אחסון כמה שיותר גדול. יחד עם זאת "כמה שיותר גדול" זה עניין יחסי ועל כן ארונות מחסן מוצעים בדרך כלל במידות שונות, כשאחד המאפיינים המרכזיים שלהם הוא עומק המדפים. הוספת מספר סנטימטרים לעומק הארון יכולה להגדיל את נפח האחסון בתוכו בעשרות ליטרים ולכן כל ס"מ חשוב. ארון מחסן יהיה בדרך כלל גם גבוה מאוד ויימתח בדרך כלל מהרצפה ועד התקרה, כמה שיותר צמוד.

מאפיין חשוב נוסף של ארונות מחסן הוא תאי האחסון. בכדי למצות את נפח האחסון במידה הרבה ביותר, חשוב מאוד שתהיה לנו מודולריות כמה שיותר רבה. כך למשל, היכולת שלנו להגדיר ולשנות את הגובה בו יותקן כל מדף בארון ואת המרווחים בין המדפים, יכולה להוות פקטור חשוב ביכולת שלנו לנצל את נפח האחסון. המטרה היא להתקין את המדף הבא בדיוק מעל החפצים שמאוחסנים במדף שמתחת ולשם כך נדרש לנו מודולריות מלאה בקביעת גובה כל מדף. כמו כן, בארון כזה נעדיף שכל חלל האחסון יהיה פתוח ללא מגירות מתכת או עץ, שכן מגירות יכולות להיות נוחות במקרים רבים, אבל הן נחשבות לבזבזניות גדולות של נפח אחסון. אם נרצה בכל זאת לאחסן חפצים שונים בקבוצות נפרדות כמו מגירות, נוכל לעשות זאת באמצעות ארגזי אחסון שנוכל להציב על מדפי הארון.

לבסוף, ארון מחסן חייב להיות בעל חוזק מבני רב מאוד שכן הוא צפוי לשאת בתוכו משקל מצטבר גבוה במיוחד של כלל החפצים המאוחסנים בו. זה אומר חוזק מבני של כל מדף ומדף לכל אורכו ושל הארון כולו. על פי הצורך, ניתן להזמין ארון כזה במידות שונות או להזמין כמה ארונות כאלה בגדלים שונים בכדי לשלב אותם בצורה הטובה והמתאימה לנו ביותר בחלל המצומצם שהצלחנו לפנות לטובתם.
הדבר החשוב מבחינתכם כרגע הוא לחשוב בדיוק מה אתם צריכים ומהן המידות הנדרשות לכם. ככל שתתכננו נכון יותר את הרכישה של ארון מחסן, כך תוכלו לעשות בו שימוש טוב יותר, ואל תשכחו שישנם דגמים שמתאימים גם למרחבי חוץ.

מדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד

אז מה היה לנו בכתבה:

constructor
עצות להצלחת פרויקט תמא 38

תכנית המתאר הארצית תמ"א 38/1, שנכנסה לתוקפה בשנת 2005, נועדה לספק הגנה לדיירים באמצעות חיזוק מבנים ישנים שאינם עומדים בתקן רעידות האדמה. התוכנית מעניקה תמריצים כלכליים לדיירים וליזמים על מנת לקדם פרויקטים של שיפוץ וחידוש מבנים שנבנו לפני כניסתו לתוקף של תקן 413 בשנת 1980.

תריס אלומיניום
מקסום השטח-פתרונות אחסון חלונות אלומיניום חדשניים

כשמדובר במקסום מקום בבית או במשרד, שימוש בפתרונות אחסון לחלונות אלומיניום יכול להיות מחליף משחק. אפשרויות האחסון החדשניות הללו מנצלות את המרחב שסביב חלונות שאליו מתעלמים לעתים קרובות כדי לספק פתרונות אחסון פונקציונליים ומסוגננים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!