ארון זכוכית לתצוגה: אמין, חזק ובעיצוב מושך

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אם יש תחום אחד שבו אפשר למצוא יתרון מובהק לארונות זכוכית על פני כל סוג אחר של ארון, הרי שמדובר בתחום התצוגה. ארון זכוכית הוא למעשה סוג הארון היחיד שמאפשר לשלב בין אחסון ובין תצוגה ובמקרה של ארון זכוכית לתצוגה, קרי ארון זכוכית שתוכנן ועוצב במיוחד למטרות תצוגה, יכול ארון כזה לספק ערך מאוד אטרקטיבי. יחד עם זאת, את הערך הזה צריך להתאים לסוג המוצר, למרחב בו מוצב הארון ולאופן בו ניתן לנצל את הארון בצורה הטובה ביותר גם למטרות תצוגה, אבל גם למטרות אחסון ושירות לקוחות.
ראו גם: פתרונות אחסון לכל עסק

למה זכוכית?

ככלל, ארון זכוכית הוא הארון הטוב והמתאים ביותר למטרות תצוגה, גם אם לצורך העניין אתם בוחרים בארון בתצורת ספרייה, קרי ארון ללא דלתות. במצב זה, היעדר הדלתות יוצר לכאורה פתח שמאפשר לראות את תכולת הארון ולכן ארון כזה יכול להיות עשוי מכל חומר גלם אחר. העניין הוא, ואת זה יגיד לכם כל מעצב פנים, שפריטים המוצגים למכירה בתוך ארון עץ אטום, כל פריט בתא נפרד אחר, זה ממש לא כמו ארון זכוכית שבעצם מאפשר לנו ליצור הפרדה בין סוגים שונים של פריטים, אבל עדיין לשמור על מראה אחיד כאילו מדובר בגוף אחד. לשקיפות וליכולת לראות הכל מכל כיוון ומכל זווית, יש גם ערך מכירתי גבוה וגם ערך עיצובי ומרחבי חשוב.

ארון בגדים לאחסון

ארון זכוכית לתצוגה, אבל לא כל ארון לכל תצוגה

אחרי שאמרנו את זה, לא כל ארון זכוכית מתאים לכל תצוגה ובסופו של דבר, אם אתם עושים את המאמץ הנדרש בכדי לצייד את העסק שלכם ביחידה אחת או יותר של ארון זכוכית לתצוגה, חשוב שתבחרו את הארון המתאים, גם מבחינה פונקציונלית וגם מבחינה מכירתית. כך למשל, ישנם פריטים חשובים ומרכזיים שאותם אתם רוצים להציג כמוצרי קונספט מרכזיים וחשובים, בעוד פריטים אחרים יוצגו כקבוצה, זה על גבי זה או לצד זה על גבי מדף הזכוכית. בכל אחד מן המקרים הללו, יש לעצב את הארון בצורה שונה ובכלל זה גובה תא הזכוכית, הרוחב שלו וההשתלבות שלו במרחב.
זוהי כמובן רק דוגמא אחת לאופן בו יכולה התצורה הספציפית של ארון זכוכית לתצוגה להשפיע על היכולת שלכם להשיג את הערך המדויק הנדרש לכם, מעבר לצורך הבסיסי להציג את הפריטים שאותם אתם מאחסנים בארון. המשמעות של הדברים היא שהזמנת ארון זכוכית לתצוגה צריכה להתבצע לאחר חשיבה ייחודית על הארון המתאים לכם, לפריטים שאותם אתם רוצים להציג ולסוגים השונים של אותם פריטים ולמטרה שאמור כל פריט להשיג בתוך המרחב בו הוא מוצג. הזמנת ארונות זכוכית לתצוגה ללא תכנון כזה, יכולה אמנם לספק לכם מענה לצרכי האחסון והתצוגה שלכם, אבל לא לצרכי המכירה ושירות הלקוחות שלכם, והרי זוהי המטרה האמיתית שלשמה אתם מזמינים ארון זכוכית לתצוגה.
ראו גם:מגירות מתכת מעוצבות

איפה מזמינים ארון זכוכית לתצוגה?

ככלל, אם ברור לכם שאת הארון שלכם אתם מייעדים לתצוגה בעסק שלכם, אז את הארון הזה אתם רוצים להזמין לא רק אצל ספק שמתמחה ברהיטי זכוכית, אלא אצל ספק מידוף תעשייתי שמתחמה בתצוגה לעסקים ויודע להציג לכם ארונות זכוכית בתצורות שונות שבדרך כלל לא תוכלו למצוא בחנויות המיועדות לשרת את הציבור הכללי. יחד עם זאת, כמו שאמרנו קודם לכן, גם אם אתם פונים לגורם מקצועי בתחום התצוגה, לפני שאתם מזמינים ארון זכוכית לתצוגה, אתם רוצים לעשות חשיבה עצמאית סביב הצרכים האמיתיים שלכם ואם אפשר, כדאי להתייעץ גם עם איש מקצוע בתחום זה.

פתרונות אחסון לבית כגון מדפים מודולריים

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!