מדפי ברזל

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אחד הדברים החשובים ביותר בחיי היום יום שלנו הם סדר וארגון, בין אם זה בחיים האישיים שלנו ובין אם זה בעבודה. אם אנחנו נטבע בים של חוסר סדר בחפצים האישיים שלנו, בתיקיות שלנו או כל דבר אחר, אנו נבזבז זמן יקר שאותו היינו יכולים להקדיש למשהו הרבה יותר חשוב. חוסר סדר הוא דבר שלא מאפיין רק אנשים שלא יודעים לדאוג לסדר וארגון בבית או במשרד שלהם, אלא גם אנשים שלא יודעים לנהל את המקום שעומד לרשותם בצורה נכונה. לעיתים יש ברשותנו בבית חדרון או מחסן קטן מאוד ובו אנו צריכים לאחסן את כל החפצים שלנו ועלינו לעשות זאת בצורה חכמה היות ואם תהיה של ערימה של חפצים, לא רק שלא נמצא כלום, אלא גם יקח לנו שעות רבות להגיע אל החפצים שאנחנו צריכים ונמצאים בתחתית הערימה. אחד פתרונות האחסון האולטימטיביים בצורה מאורגנת הוא מדפי ברזל שנותנים לנו גמישות רבה באחסון החפצים שכן נוכל למצוא דברים בקלות, להכניס ולהוציא אותם מאחסון בעת הצורך אך חשוב מכך הכל מאוחסן בצורה שקל לראות את כל החפצים בעת ובעונה אחת.

מדפי ברזל במרחב הביתי

מי מאיתנו לא מרגיש שחלק מהחפצים שלנו בבית כבר לא משמשים אותנו בטווח זמן כזה או אחר אך יחזרו להיות רלוונטיים אוטוטו, כמומדפי ברזל תעשייתיים לאחסון למשל מוצרי תינוקות לאחר שהילד כבר גדול אבל אנחנו חושבים על עוד ילד בעתיד הקרוב, חפצי הבריכה והים של המשפחה בעת החורף, מזוודות ועוד. לא את כל הדברים אנחנו צריכים כל הזמן זמינים לנו וזה לגיטימי לגמרי, ולכן חשוב מאוד שיהיה לנו מקום בו נוכל לאחסן את כל הדברים אך חשוב מכך, שתהיה לנו גישה נוחה לכל החפצים בכל זמן בו נצטרך אותם, הרי אף אחד בסופו של דבר לא רוצה לחפש שעות אחרי המזוודה שלו לפני שאורזים מזוודה לחו״ל, אלא להגיע למחסן ולשלוף אותה מהמדף תוך כמה שניות. אין ספק שמדפי ברזל הם דבר מאוד חשוב במרחב הביתי בעיקר בבתים בהם אין מחסן גדול או מרחב אחסון רחב ידיים ולכן המדפים יעזרו לנו רבות לאחסון נוח ומיטבי.

מדפי ברזל במשרדים

גם עבור משרדים, מדפי ברזל תעשייתיים הם ריהוט חשוב מאוד בכל משרד שרוצה לשמור על סדר וארגון. כאן הדבר קריטי מאוד בעיקר לאור העובדה שהסדר והארגון של המשרד הוא תעודת הזהות שלנו ולקוח שיראה משרד לא מסודר יחשוב פעמיים אם להשתמש בשירותיו. מדפי ברזל מקנים לנו גמישות רבה בניהול תיקי לקוחות, ניהול ארכיונים, ניהול מלאי ונותנים לנו עוד מגוון יתרונות רב. אנחנו ביחידה למדפים צברנו ניסיון רב בתחום האחסנה החכמה ואנו נעזור לכם לא להתקין את המדפים אלא גם לתכנן אותם בצורה נכונה שכן ניתן לתכנן את המדפים בצורה מודולרית בהתאם לחלל בו יותקנו כדי לאפשר גמישות רבה יותר באחסון כמו למשל שחלק מן המדפים יהיו גבוהים יותר לאחסון חבילות גדולות או תיקים גדולים יותר.

עלויות מדפי ברזל

העלויות של מדפי ברזל משתנות ממוצר למוצר ותלויות בגובה המדפים, הרוחב שלהם ועוד. חמישה מדפים בגובה שני מטר למשל, בעומק של שישים סנטימטרים ורוחב של מטרים ועשרים סנטימטרים יעלו לנו כ- 500 ש״ח. מדפים בעומק של שלושים סנטימטרים באותו גובה ורוחב ינועו בין טווח מחירים של 280-300 ש״ח כאשר מחיר הובלה והתקנה ינועו בין 150 ש״ח ל-250 ש״ח.

מחפשים מדפי ברזל? ביחידה למדפים ישמחו לסייע לכם ולהתאים את סוג המדפים והגודל שלהם לצרכים המדויקים שלכם!

מדפים ממתכת למחסן ביתי

אז מה היה לנו בכתבה:

constructor
עצות להצלחת פרויקט תמא 38

תכנית המתאר הארצית תמ"א 38/1, שנכנסה לתוקפה בשנת 2005, נועדה לספק הגנה לדיירים באמצעות חיזוק מבנים ישנים שאינם עומדים בתקן רעידות האדמה. התוכנית מעניקה תמריצים כלכליים לדיירים וליזמים על מנת לקדם פרויקטים של שיפוץ וחידוש מבנים שנבנו לפני כניסתו לתוקף של תקן 413 בשנת 1980.

תריס אלומיניום
מקסום השטח-פתרונות אחסון חלונות אלומיניום חדשניים

כשמדובר במקסום מקום בבית או במשרד, שימוש בפתרונות אחסון לחלונות אלומיניום יכול להיות מחליף משחק. אפשרויות האחסון החדשניות הללו מנצלות את המרחב שסביב חלונות שאליו מתעלמים לעתים קרובות כדי לספק פתרונות אחסון פונקציונליים ומסוגננים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!