ארון שירות צר: פתרון אחסון חכם

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

ארון שירות הוא למעשה ארון שמיועד להכיל בתוכו פריטים שונים שאנו לא זקוקים להם ביום יום אבל כן זקוקים להם בתדירות גבוהה יותר למשל משקי השנה והאוהלים לטיול הקמפינג השנתי שלנו. בכלל, אם תבחנו את פתרונות האחסון שלכם בביתכם, תגלו שישנם פתרונות אחסון כמו ארונות בגדים או ארונות מטבח, שמשמשים אתכם לפריטים שלהם אתם זקוקים באופן שוטף ויומיומי, ישנם מרחבים בהם אתם מאחסנים פריטים שאתם צריכים אותם קרוב אליכם אבל השימוש בהם יכול להתבצע אחת למספר חודשים או אפילו שנים ולבסוף יש את הפריטים שאנחנו זקוקים להם אחת למספר ימים, שבוע או חודש. את הפריטים האחרונים הללו אנחנו יכולים לאחסן בתוך ארון שירות צר.

קופסאות

זה סך הכל ארון שירות

שימו לב שכאשר אתם מחפשים ארון שירות צר לרכישה, הארונות המוגדרים ככאלה, קרי כארונות שירות, הם ארונות שהם אכן נועדו לתפקיד זה ולתפקיד זה בלבד. רבים מעוניינים למשל לקנות ארון לצורך אחסון של כלי עבודה, מכלי ברגים ומסמרים וכן הלאה ולשם כך מזמינים ארון שירות. אלא שארון שירות לא נועד לשאת משקלים כאלה ולעמוד בעומסים כבדים ולכן בתוך זמן קצר, גם מתחילות דפורמציות בארון, סדקים ואפילו שברים. ארון שירות הוא ארון שנועד לפריטים כמו מטאטא, מגב, דלי שטיפה, חומרי ניקוי, חומרי כביסה, סבון כלים, ספוגים, כלי וחומרי רחצה וכן הלאה. מעטפת הארון והמדפים שלו מתוכננים לשאת את המשקלים הללו בפיזור סביר ולא מעבר לכך. כל ניסיון לאחסן בתוך ארון שירות צר את כל כלי העבודה הכבדים שלכם, צפוי להסתיים בארון קורס.
חשבו אולי על פתרונות של ארונות מתחת למדרגות.

כמה צר אתם צריכים אותו?

לאור מה שהסברנו בשורות לעיל, די ברור שארון שירות לא אמור להיות ארון גדול ואפילו לא גבוה. למעשה ישנם ארונות בחצי גובה, שאותם ניתן להניח על הרצפה או לתלות על הקיר בתוך הנישה של מכונת הכביסה למשל. בגדול, ארונות שירות הם ארונות שלא אמורים להכיל כמויות גדולות של פריטים וחפצים ולכן ניתן להשיג אותם בדרך כלל במידות קטנות יחסית. ארון שירות צר הוא בדרך כלל ארון שבו יש דלת אחת בלבד ואפילו לא שתי דלתות כנף. בארון כזה, נמצא בדרך כלל מדף אחד או שניים בחלקו העליון, כשחלקו העליון משמש להצבת פריטים גבוהים כמו מטאטא או מגב. ישנם כמובן דגמים שבהם תוכלו למלא את כל הארון במדפים כשאת המטאטא והמגב תוכלו לאחסן מחוץ לארון או אולי במדפים למחסן ביתי.
העניין עם ארונות שירות הוא שאנחנו מאוד זקוקים להם בשביל הסדר והאסתטיקה, אבל בדרך כלל אין לנו הרבה מקום בשבילם. לפעמים זה פשוט המרווח שנשאר בין מכונת הכביסה לקיר, או במרווח קצר בין ארון המחסן ובין מכונת הכביסה. ארון שירות מנצח הוא ארון שירות שמאפשר לנו לא רק להשיג את מטרות הסדר והארגון שהוא נועד לספק לנו, אלא שהוא גם יודע לעשות את זה בתוך המרחבים שאין בהם כל שימוש אחר ומאפשר לנו להשיג ניצול מיטבי של המרחב. עד כמה צר אתם צריכים את ארון השירות שלכם זה כבר נתון שיכול להשתנות ממקרה למקרה, אבל תשמחו בוודאי לגלות שהדגמים של ארון שירות צר מגיעים במגוון רחב של מידות צרות, החל מ-30 ס"מ ועד 50 ס"מ רוחב, כך שתוכלו לבחור את הארון שמתאים בדיוק למרחב בו אתם רוצים "לדחוף" אותו. מן הסתם, תוכלו להזמין גם ארונות רחבים יותר עם יותר דלתות ואף עם יותר מתא אנכי אחד, הכל בהתאם לצרכים שלכם.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם – אטלס מדפים

איור מדפים תעשיתיים

ארון ברזל פשוט ושימושי

אז מה היה לנו בכתבה:

constructor
עצות להצלחת פרויקט תמא 38

תכנית המתאר הארצית תמ"א 38/1, שנכנסה לתוקפה בשנת 2005, נועדה לספק הגנה לדיירים באמצעות חיזוק מבנים ישנים שאינם עומדים בתקן רעידות האדמה. התוכנית מעניקה תמריצים כלכליים לדיירים וליזמים על מנת לקדם פרויקטים של שיפוץ וחידוש מבנים שנבנו לפני כניסתו לתוקף של תקן 413 בשנת 1980.

תריס אלומיניום
מקסום השטח-פתרונות אחסון חלונות אלומיניום חדשניים

כשמדובר במקסום מקום בבית או במשרד, שימוש בפתרונות אחסון לחלונות אלומיניום יכול להיות מחליף משחק. אפשרויות האחסון החדשניות הללו מנצלות את המרחב שסביב חלונות שאליו מתעלמים לעתים קרובות כדי לספק פתרונות אחסון פונקציונליים ומסוגננים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!