מדפים למחסן ביתי מחיר

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מי מאיתנו לא צריך את הדבר הזה שיעשה לו סדר בחיים או סדר בבית. אם בחיים האישיים שלנו מה שעושה לנו את הסדר הוא היומן אואיור מדפים ללא ברגים למחסן ביתי הטלפון האישי שלנו, אז בבית שלנו, מי שעושה לנו את הסדר הוא המחסן שאליו אנו דוחפים את כל אותם החפצים שאנו לא צריכים ואז יתר הבית שלנו נקי ומסודר. אבל עכשיו נשאלת השאלה מה עם המחסן עצמו? מי יעשה סדר במחסן שלנו ויגרום לו להיראות מסודר ומתוקתק? מדפים למחסן ביתי במחיר נוח יכולים לעשות סדר בכל מחסן ולהפוך גם אותו לפשוט מאורגן להפליא.

כיצד נרכוש מדפים למחסן ביתי במחיר משתלם?

אז קודם בשביל לרכוש עבור מדפים למחסן ביתי במחיר משתלם חשוב מאוד להבין כמה מקום יש לנו במחסן וכמה מדפים אנחנו בדיוק יכולים להכניס שם היות ולקנות סתם כמות גדולה של מדפים לא תהיה משתלמת ברוב המקרים. לכן אנחנו ביחידה למדפים ממליצים לכם מהרגע הראשון לקרוא לחברה שמתמחה בהצבת מדפים במחסנים.

הסיבה שבגינה כדאי לכם לקרוא למומחים בנושא הוא שבעזרתם תוכלו ליצור תכנית מיטבית להצבת מדפים במחסן שתנצל מקסימום מקום בהיבט של הקירות והפינות אך גם תשמור על המחסן יחסית פתוח. טעות נפוצה בהצבת מדפים היא לא להשתמש נכון בשטח המחסן ואז יוצא מצב שאנחנו סותמים את המחסן במדפים שאנחנו כלל לא צריכים או יש שטח מת במחסן שלא ניתן להשתמש בו מה שהופך את המחסן לצפוף יותר.

הניסיון שאנחנו ביחידה למדפים צברנו במרוצת השנים בתכנון מחסנים ובניית מדפים יעזור לכם לתכנן בצורה האולטימטיבית את הצבת המדפים תוך ניצול מקסימלי של שטח המחסן ושמירה על אופציה להרחבת המדפים במידת הצורך.

היתרונות של מדפי ברזל למחסן

למדפי ברזל יש יתרונות רבים כאשר בראש ובראשונה הם מקנים סדר וארגון למחסן שלנו. במקום שכל החפצים שלנו יהיו זרוקים אנומדפים ממתכת למחסן ביתי יכולים לסדר אותם בצורה הגיונית וחכמה כאשר במדפים העליונים נאחזת את החפצים להם אנו זקוקים פחות והמדפים התחתונים אנו נשים חפצים בהם יש לנו שימוש תדיר יותר. מעבר לכך ניתן להגביה או להנמיך את מדפי הברזל שכן אם פתאום אנו צריכים לאחסן חפץ גדול ניתן להגביה מדף או להסירו לגמרי בעת הצטרך כדי שנוכל לאחסן במדפים גם חפצים גדולים. בנוסף יש לזכור שהמדפים הם רהיטים וניתן להשיג אותם בצבעים שונים כדי שיתאימו למחסן בו אנו מציבים אותם ולשאר הבית כמובן.

מה המחיר של מדפי ברזל למחסן?

המחיר של מדפי ברזל למחסן משתנה בהתאם למספר רב של פרמטרים כאשר קודם כל יש לקחת בחשבון אם מדובר על דגם מודולרי או דגם רגיל של מדפים. מעבר לכך גודל מערכת המדפים כמו גם העומק של המדפים ישפיעו על המחיר הסופי של המדפים. אם למשל נרצה לתכנן מערכת מדפים של חמש קומות בעומק מדף של 60 ס״מ המחיר של המערכת ינוע בין 450 ש״ח ל- 600 ש״ח, בעוד שאותם מדפים רק בעומק של 30 ס״מ יעלו לנו בין טווח מחירים של החל מ- 250 ש״ח ועד 350 ש״ח. בנוסף, ישנם עומקי מדף שונים באמצע שאפשר לקחת בחשבון גם כן. מעבר לעלויות של חומרי הגלם עצמם יש לקחת בחשבון גם עלויות נוספות שישפיעו על המחיר הסופי של המדפי ברזל כאשר יש לקחת בחשבון עלויות התקנה שנעות בין 250 ש״ח ל- 350 ש״ח תלוי במורכבות ההתקנה וכמובן עלות הובלה שתנוע בדרך כלל בין 150 ש״ח ל- 200 ש״ח.

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!