ארגזי פלסטיק לאחסון

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אחד מפתרונות האחסון הטובים ביותר לכל חלל הוא הפתרון של ארגזי פלסטיק לאחסון. יחד עם זאת, לפתרון זה ישנם גם חסרונות ובסך הכל, חשוב לבחון את כלל האופציות ולבחון האם זהו הפתרון שיכול להתאים לכם יותר מכל פתרון אחר. אז מה הם ארגזי פלסטיק ייעודיים לאחסון? באילו מידות ניתן להשיג אותם? מהו היתרון הגדול ביותר שלהם ומהו החיסרון הגדול ביותר שלהם? על שאלות אלו ועוד, נדבר בשורות הבאות.

מדף אחסון

מה זה ארגזי פלסטיק לאחסון?

ובכן, בדיוק כפי שזה נשמע, המדובר בארגזי פלסטיק שהמטרה המרכזית שלהם היא אחסון. ארגזים אלה מגיעים במגוון רחב מאוד של מידות עומק, רוחב וגובה ובעצם מאפשרים לכם לבנות פתרון אחסון מודולרי לחלוטין על ידי העמסת ארגזי הפלסטיק זה על גבי זה למילוי חלל אחסון שעומד לרשותכם. את הארגזים ניתן ליישם כמובן באופן נקודתי, למשל על אחד המדפים בספרייה בחדר והם גם ליישם אותם בצורה יותר מערכתית בכדי ליצור פלטפורמת אחסון גדולה ויעילה מאוד, מרצפה עד תקרה ומקיר לקיר בתוך חדר אחסון שעומד לרשותכם.

 

מהו היתרון הגדול ביותר של ארגזי הפלסטיק?

ובכן, אחד האתגרים החשובים ביותר בכל חלל אחסון הוא להשיג ניצול מרבי של חלל האחסון.
היכולת שלנו לנצל את חלל האחסון שלנו בצורה מיטבית, תלויה מאוד באופן בו אנו פורשים את פתרון האחסון. כך למשל, אם תבנו ארון עם מרווחים קבועים בין המדפים, הרי שלבטח יהיו מדפים שבהם החפצים מגיעים עד לחצי הגובה של המרווח בין המדפים והחצי העליון של מרווח זה יישאר למעשה ריק ובלתי מנוצל. ארגזי פלסטיק לאחסון מאפשרים לכם להשיג ניצול מרבי בכך שהם מוערמים זה על גבי זה, צמודים זה לזה ולמעשה לא מותירים חלל אחד בודד בחדר שאתם לא יכולים למלא אותו. כל שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הארגז עד גדותיו ולערום את הארגזים זה על גבי זה, וכך תוכלו להשיג ניצול מרבי של חלל האחסון שלכם.
ראו גם: פתרונות אחסון מתחת למדרגות

מהו החיסרון הגדול ביותר של ארגזי הפלסטיק לאחסון?

ובכן, לצד היתרון החשוב שציינו לעיל, לפתרון של ארגזי פלסטיק לאחסון ישנו גם חיסרון לא קטן והחיסרון הזה קשור לאתגר החשוב השני בעולם פתרונות האחסון – אתגר הנגישות. מצד אחד אנחנו רוצים לנצל את חלל האחסון בצורה מיטבית, ומצד שני אנחנו לא רוצים שזה יפגע במידת הנגישות שלנו לכל החפצים המאוחסנים. עכשיו דמיינו לעצמכם שקניתם כמה ארגזי פלסטיק לאחסון, מילאתם אותם עד תום וערמתם אותם במחסן ובכך השגתם למעשה ניצול מרבי של חלל האחסון שלכם. אלא שכעת אתם רוצים לשלוף או לחפש פריט מסוים שכנראה נמצא באחד הארגזים התחתונים. זה אומר שיהיה עליכם לפרוק את הארגזים כולם, רק כדי להגיע לארגזים התחתונים ולחפש את הפריט המבוקש ולאחר מכן לערום שוב את כל הארגזים זה על גבי זה. קושי זה בנגישות לפריטים המאוחסנים, הופכים את ארגזי הפלסטיק לפתרון שדורש תכנון מעמיק יותר לפני שפורשים אותו.
הפתרון לחיסרון זה, אם כן, הוא תכנון. בפועל, לא תוכלו להתגבר על החיסרון, אלא אם תבנו גם פלטפורמת שלד שמאפשרת לשלוף כל ארגז כלפי חוץ כמו מגירה. יחד עם זאת, כן תוכלו לתכנן נכון את האחסון ולהקפיד על כך שככל שהפריט שאתם מאחסנים הוא יותר שימושי, כך הוא יהיה מאוחסן בארגז גבוה יותר בערימה. בצורה זו, הצורך לפרוק ארגזים ולהגיע לארגזים התחתונים יהיה צורך שלא תוכלו אמנם להימנע ממנו, אבל כזה שעולה רק לעיתים נדירות.
למידע נוסף פנו אלינו ונשמח לספק לכם שירותי מידוף ופתרונות אחסון מתקדמים.

 

מדפי אחסון

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!