פתרון ארון אחסון בגדים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

ארונות בגדים הוא פריט ריהוט שאפשר למצוא בכל בית ללא יוצא מן הכלל, וההבדל בין בית לבית הוא גודל הארונות, מספר הארונות, חומרי הגלם שמהם הם מיוצרים, עיצוב הארונות, סוגי דלתות וכן הלאה, אבל ארון אחסון בגדים הוא פריט ריהוט בסיסי שקיים בכל בית ובית. ויחד עם זאת, לא תמיד אנחנו מקדישים תשומת לב לדברים החשובים ביותר בכל מה שקשור לנושא של אחסון בגדים ואת השורות הבאות נרצה להקדיש בדיוק לעניין הזה.

ארון בגדים לאחסון

למה נדרש אחסון בגדים?

ובכן, במונח אחסון בגדים, הכוונה היא בדרך כלל פחות לארונות הבגדים שנמצאים כאמור בכל בית ובית, ויותר למרחב שבו אפשר לאחסן בגדים שאינם משתמשים בהם. בגדים אלה יכולים להיות בגדי חורף בעונת הקיץ, בגדי קיץ בעונת החורף, בגדים שאנחנו רוצים לשמור לילדים שיגדלו וכן הלאה. המדובר למעשה בשטחי אחסון שבהם אנו רוצים ליהנות ממרחב אחסון שיספיק לכל הבגדים הללו שאותם אנחנו רוצים לאחסן, אבל מצד שני גם חשוב מאוד שמרחבי האחסון האלה יתאימו באופן ספציפי לבגדים.

על מה צריך להקפיד בנושא של אחסון בגדים?

אתם אולי מכירים את התופעה הזאת מארונות הבגדים שלכם ואולי גם משתמשים בפתרונות אחסון שונים בכדי להתמודד איתה. המדובר באוורור לקוי של הבגדים, באופן שעלול ממש להסריח את הבגדים ואף ליצור בהם כתמי עובש. תופעה זו מתרחשת בדרך כלל במהלך עונת החורף, כאשר אנחנו מכניסים לארון בגדים שלא הספיקו להתייבש עד הסוף ונושאים בתוכם כמות מסוימת של לחות, גם אם מזערית. בתוך הארון הצפוף והסגור, הופכת לחות זאת למפגע של ממש וזה עוד כשמדובר בארון בגדים שבו משתמשים יום יום וגם זוכה למספר הזדמנויות אוורור במהלך כל יום.
כאשר מדובר על מרחב אחסון בגדים, שבו עומדים למעשה הבגדים ללא כל שימוש לאורך חודשים ואולי שנים, יכולה תופעה זו להפוך למפגע של ממש שפשוט ישמיד את היכולת שלנו להשתמש בבגדים הללו בעתיד. בכדי להימנע מכך, חשוב מאוד שבכל פתרון אחסון בגדים אותו אתם מזמינים, תקפידו על אוורור נאות של מרחב האחסון, וזאת בדרך כלל באמצעות פתחי אוורור נסתרים שניתן לשלב בו ושמאפשרים מצד אחת ללחות להתנדף החוצה, אך לא מאפשרים לה לחדור פנימה.

ארון בגדים איור

חומר הגלם של ארון אחסון בגדים

בהקשר של התופעה הזאת, ישנה משמעות גם לחומר הגלם שממנו מיוצר ארון הבגדים. כך למשל, ארון פלסטיק נחשב לארון "מזיע" שלא ייתן ללחות להתנדף החוצה ואולי אף ייצר לחות משל עצמו בתוך החלל הפנימי העצמי שלו. ארון מעץ מלא ללא ציפוי יכול להפוך למלכודת לחות כשהלחות נספגת בעץ והופכת את הארון כולו למפגע. במידה כזאת או אחרת, תופעה זו קיימת גם בארונות עץ אחרים, אם כי עבור ארון בגדים יומיומי אין לכך כמעט משמעות לאור השימוש התדיר שלנו בארון.
והמסקנה המתבקשת מכל זה היא, שכאשר אתם מחפשים פתרון אחסון לבגדים לטווח בינוני או ארוך, אתם רוצים לעשות את זה באמצעות ארון מתכת. ארון המתכת הוא ארון שמספק לכם איטום נפלא, שבו אתם יכולים לשלב גם פתחי אוורור מיוחדים כפי שניתן לראות בשלל דגמים של ארונות מתכת ושגם אינו סופג לחות ולא מייצר כזאת בתוך החלל הפנימי שלו. לאור החוזק המבני של הארון, ניתן למעשה ליצור בו פתחי אוורור רבים מבלי לפגוע ביציבות, ובין היתר גם זה הופך אותו לאחד המועמדים הטובים ביותר לפתרון של אחסון בגדים עבור הבגדים העונתיים שלכם או עבור בגדי הילדים שלכם לעתיד.

ארונות מתכת לאחסון בגדים

אז מה היה לנו בכתבה:

constructor
עצות להצלחת פרויקט תמא 38

תכנית המתאר הארצית תמ"א 38/1, שנכנסה לתוקפה בשנת 2005, נועדה לספק הגנה לדיירים באמצעות חיזוק מבנים ישנים שאינם עומדים בתקן רעידות האדמה. התוכנית מעניקה תמריצים כלכליים לדיירים וליזמים על מנת לקדם פרויקטים של שיפוץ וחידוש מבנים שנבנו לפני כניסתו לתוקף של תקן 413 בשנת 1980.

תריס אלומיניום
מקסום השטח-פתרונות אחסון חלונות אלומיניום חדשניים

כשמדובר במקסום מקום בבית או במשרד, שימוש בפתרונות אחסון לחלונות אלומיניום יכול להיות מחליף משחק. אפשרויות האחסון החדשניות הללו מנצלות את המרחב שסביב חלונות שאליו מתעלמים לעתים קרובות כדי לספק פתרונות אחסון פונקציונליים ומסוגננים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!