מדפי מתכת מודולריים – הבחירה של העסקים המצליחים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים


אם אתם מחפשים מערכת מדפים לעסק או למחסן הביתי – אל תפספסו את ההזדמנות לרכוש מערכת מדפי מתכת מודולריים במחיר שווה לכל כיס. המידוף המודולרי ניתן להתאמה אישית כך שאפשר לשנות את הגובה של המדפים ברגע. בעלי העסקים מגדירים את המדפים המודולריים כפתרון המידוף הטוב ביותר. אנחנו כאן בכדי להכיר לכם את היתרונות של מערכות המידוף המודרניות ולהסביר איך בוחרים נכון במדפים שמתאימים לצרכים הייחודיים של כל עסק. בחירה מדויקת תבטיח שימוש נוח ובטיחותי היום, בעוד שנה וגם בעוד שנתיים.

מה זה בכלל מדפים מודולריים?

בעבור אלו שרוכשים לראשונה מערכת מדפים לעסק או לבית נסביר שמערכות מודולריות הן פתרון מידוף שמאפשר שינוי מהיר וקל שלמדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד מיקום המדפים בהתאם לצורך. הבחירה במערכת מידוף שניתנת להתאמה אישית מבטיחה ניצול יעיל של כל שטח המחסן. מערכות המידוף המודולריות עשויות מתכת כך שהן גם עמידות לשנים רבות וידועות ביכולת שלהן לשאת פריטים במשקלים גבוהים.

מערכת מדפים גמישה – חלום שמתגשם!

כמה פעמים נעמדתם מול מערכת המדפים עם פריט גדול שאינו תואם את הרווח בין המדפים? עם מדפי מתכת מודולריים זה לא קורה! בקצה של המדפים מותקנים קליפסים חזקים שמאפשרים שינוי מהיר של הרווח בין המדפים. כך תוכלו לפי צורך להגדיל את הרווח, להקטין אותו, להסיר מדפים וגם להוסיף מדפים. תפעול מקצועי של מערכת המדפים יבטיח ניצול מרבי של שטח האחסון תוך שמירה על מחסן מסודר, מאורגן, נקי ובטיחותי. הגמישות של מערכת המדפים החדשה מבטיחה התאמה אישית ושימוש ארוך טווח. אפשר להתאים את המערכת לצרכים המשתנים של העסק כך שמדובר בהשקעה לטווח הארוך.

הפתרון הטוב ביותר לעסקים הישראלים

העסק הקטן שהקמתם זה עתה עתיד להפוך בתוך מספר שנים לעסק גדול שמחזיק במלאי ומנהל קשרי מסחר עם מדינות בכל העולם.מדפי אחסון מודולריים איור אותה מערכת מדפי מתכת מודולריים שרכשתם במעמד הקמת העסק תומכת בהתפתחות של העסק ומתאימה את עצמה מחדש לצרכים שלכם. הבחירה במתכת מבטיחה עמידות לשנים רבות כך שאין צורך להחליף את מערכת המידוף הקיימת אלא לרכוש אחת נוספת זהה. פתרונות מידוף מודולריים אידאליים גם בעבור שטחי התצוגה בהם הלקוחות אוספים לעצמם מוצרים מהמדפים.

מה הכי זול?

מערכת מדפי מתכת מודולריים אינה הבחירה הזולה ביותר אך היא ללא כל ספק היעילה והגמישה ביותר. כבעלי עסק אתם בוודאי מודעים לשינויים התכופים בשוק הישראלי והעולמי, עליכם להיות מסוגלים להתאים את עצמכם לשינויים הללו ומערכת המידוף המודולרית תומכת באותם שינויים חיוביים. ההשקעה שלכם במערכת מדפים איכותית היא השקעה לטווח הארוך. אם נבחר נכון היום נחסוך לעצמנו את הצורך להחליף את מערכת המדפים בעוד 5 שנים.

איך פותרים את בעיית החלודה?

בישראל של שנות האלפיים מדפי מתכת אינם מחלידים. הברזל החזק שמשמש בסיס למערכת המדפים עובר תהליך בו הוא מצופה באבץמבחר מדפי מתכת כך שלא מתאפשר כל מגע בין האוויר לבין הברזל. בהעדר מגע ישיר בין השניים לא נוצר חמצון והחלודה אינה מתפתחת. הטכנולוגיה החדשה מבטיחה עמידות מרבית והתאמה של המדפים גם למחסנים סגורים ולחים.

מה חשוב לדעת לקראת התקנה יעילה?

בכדי להתקין את מערכת המדפים במחסן שלכם בצורה הטובה ביותר עליכם לשים דגש על המידות של החדר, מספר המדפים, המרווח בין המדפים, הגובה של המדפים, העומק של המדפים, מיקומים של חלונות ודלתות. שימו לב שאתם מתאימים את הרווח בין המדפים לגודל של הפריטים שתרצו לאחסן. יש להקפיד על התקנה בטיחותית שאינה מסכנת את העובדים ומבטיחה שימוש בטוח לאורך זמן.

 

מדפי אלומיניום מודולריים לבית או למשרד

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!