מדפי מתכת – הפיתרון של המחסנאים

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

העסק הביתי שלכם מתחיל לגדול בצעדי ענק, והגיע הזמן לחפש אחר פתרונות אחסון. הרבה עסקים קטנים נתקלים בבעיית אחסון בתחילת דרכם, ומנסים למצוא את דרך הפעולה הטובה ביותר עבורם. כפי שאתם ודאי יודעים, אופן האחסון של הסחורה משפיע באופן ישיר על העבודה. אם אתם בשלב של חיפוש אחר פתרונות אחסון, כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה שתעשה לכם סדר בראש.

מדפי מתכת למחסן שלכם

עסקים בתחילת דרכם משתמשים לרוב בפתרונות אחסון מאולתרים, מקופסאות פלסטיק, מדפים ביתיים, או אחסון בארגזים. הפתרונות המאולתרים מפריעים לא פעם לעבודה התקינה, כאשר יש לחפש אחר פריט מסוים בין הארגזים השונים.

מחסנים רבים בוחרים לאחסן את הסחורה במדפי מתכת, שמאפשרים לראות את הסחורה, ולפרוש אותה בצורה מסודרת. הדבר מקל על ספירת המלאי, ועל מיון הפריטים, ובכך מייעל ומזרז את העבודה במחסן.

כאשר אתם ניגשים לקנות מדפי מתכת כדאי לקחת בחשבון מספר גורמים בחשיבה לטווח הארוך –

  • שינויים אסטרטגיים בחברה – תכנון המחסן הוא שלב שיש לקחת ברצינות. אם אתם צופים סחורה חדשה שתגיע, או שינויים ארגוניים, כדאי לתת על כך את הדעת בבחירת פתרונות האחסון. כאשר אתם צופים לעסק גדילה, אפשר לשקול לפנות שטח מעבר למלגזות, או לרכוש מדפי מתכת גבוהים שיתאימו לאחסון בגובה.

 

  • מדפי המתכת הם פתרון מעולה לסחורות כבדות, בגלל כושר הנשיאה שלהם. הם מוגדרים כבטוחים, ומאפשרים לאחסן סחורות במשקל רב מבלי לסכן את המחסנאים. העמידות של מדפי המתכת הופכת אותם לבחירה הראשונה של המחסנאים בעולם השילוח והלוגיסטיקה, שמאחסנים חפצים כבדים כדוגמת רהיטים, כלי עבודה, או ציוד תעשייתי.

 

  • התאמה לסוג הסחורה – על המדפים להתאים לסוג הסחורה אותו אתם מאחסנים. ניתן להכין מדפי מתכת בהתאמה אישית, על מנת לייעל את אופן העבודה במחסן. תוכלו לקחת בחשבון את גובה המדפים, המרווח בין שלב לשלב, ופרמטר לא פחות חשוב – העומק. התאמה אישית לצרכי המחסן תבטיח ניצול מלא של שטח האחסון, וכתוצאה מכך חיסכון בעלויות.

ניהול ספירת מלאי עם מדפי מתכת

הגיע הרגע הגורלי – השלב לבצע ספירת מלאי במחסן. ספירת מלאי עלולה להיות תהליך די סיזיפי כשהמחסן מבולגן, ותוך כדי הספירה יש לחפש אחר המוצרים, ולמיין אותם מה שמעכב את תהליך העבודה. מעבר לזמן הרב שהדבר לוקח, ספירת מלאי במחסן מבולגן יכולה ליצור בלבול וטעויות במספרים. כשתאחסנו את הסחורה במדפי מתכת, תוכלו לשמור על הסדר, ולאחסן את הציוד בחלוקה ברורה, מה שיאפשר לכם "לתקתק" את ספירת המלאי. ניתן להדביק על מדפי המתכת שלטים או פתקיות על מנת להקל על ההתמצאות במחסן.

מדפי מתכת לאחסון בתנאי שטח

בין אם מדובר במחסן לצורך אחסון חקלאי, או אפילו מחסן פתוח בחצר הבית, מדפי מתכת עונים על הצורך בעמידות. לאורך השנים, מדפים שנמצאים בשטח חשופים לסכנות כמו נזקי שמש, או חלודה. מדפי מתכת לעומת זאת, עשויים ממתכת איכותית שלא מחלידה, מה שמבטיח לכם שהמדפים ימשיכו ללוות אתכם שנים ארוכות.

 

לא בטוחים איזה פתרון אחסון מתאים עבורכם? היועצים שלנו יוכלו להתאים עבורכם את פתרון האחסון האופטימלי.

 

התקנת מדפים למחסן ב{HEBROW}

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!