ארונות פח

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

בעשורים האחרונים נכנס אל חיינו ברוח סערה אותו חומר שמקיף אותנו מכל עבר – הפלסטיק. הפלסטיק הוא חומר גלם מדהים שבעזרתו ניתן לייצר כמעט הכל, אבל הפלסטיק לא מתאים להכל. ישנם פריטים שפשוט לא אמורים להיות מיוצרים מפלסטיק ואם יש לכם בבית ארגז אחסון מפלסטיק, אתם כבר בטח יודעים את זה. כשאתם מחפשים ארון חזק ועמיד, שיכול לשאת משקלים כבדים ולהעניק לכם מקסימום גמישות באחסון, ארונות פח הוא הפתרון המתאים לכם ביותר ואת הארונות האלה תוכלו להציב לא רק במרפסת השירות או בחדרים השונים בתוך הבית, אלא גם בחוץ במרפסת השמש ובגינה. על מה חשוב להקפיד כשאתם קונים ארון פח? על כך עונים לכם בשורות הבאות המקצוענים של היחידה למדפים.

מה זה ארון פח?

ובכן, כולנו משתמשים בביטויים כמו ארונות פח, קופסאות פח, ארגזי פח וכדומה, אבל לא כולנו באמת מבינים פח מהו. פח הוא למעשה מתכת שעברה תהליך עיבוד של רקיעה או ערגול בכדי להפוך אותה ליריעה דקה. במילים אחרות, פח היא יריעה של מתכת דקה. המתכת הזאת יכולה להיות כל מתכת: ברזל, אלומיניום, נחושת, בדיל, אבץ ועוד. ארון פח הוא למעשה ארון שמיוצר מחיבור של יריעות מתכת דקות לכדי תצורה של ארון. יריעות אלה יכולות להיות עשויות מסוגים שונים של מתכת, אם כי ברובם המכריע של המקרים מדובר בברזל.

מהו היתרון של ארונות פח על ארונות פלסטיק?

ובכן, היתרון הגדול ביותר של ארון פח על פני ארון פלסטיק, הוא החוזק המבני. הברזל הוא חומר חזק הרבה יותר מפלסטיק ולכן מאפשרארונות פח לחשמל להשיג חוזק מבני גבוה הרבה יותר באמצעות כמות קטנה הרבה יותר של חומר. זה מה שמאפשר למעשה את הייצור של ארונות פח, כלומר ארונות שעשויים מיריעות דקות של מתכת ולא משכבות עבות של פלסטיק. הקטנת נפח החומר אמנם לא אומרת שהארון יהיה זול יותר, אבל היא בהחלט מאפשרת להשיג מקסימום יעילות גם בהיבט המחיר. אבל עוד מעבר לזה, הקטנת נפח החומר מייעלת מאוד את הניצול של שטח האחסון שעומד לרשותכם ומותיר מרחב גדול יותר לאחסון, מאשר לרכיבי הארון עצמם.

על מה חשוב להקפיד בהזמנת ארון פח?

ובכן, בהזמנת ארונות פח ישנם שני דברים מרכזיים שאתם רוצים להקפיד עליהם מאוד:

  • אם אתם מזמינים את הארון למרחב חוץ כמו מרפסת או גינה, חשוב מאוד שהארון יהיה צבוע בצבע אקרילי מגן, שישמור על הברזל מפני חלודה. כמו כן, אחת למספר שנים מומלץ לחדש את שכבת הצבע כדי להימנע משחיקה עודפת שתאפשר לחלודה לחדור פנימה אל שכבת המתכת.
  • בכל הזמנה של ארון פח חשוב מאוד לוודא מודולריות מקסימלית של המדפים הפנימיים. כפי שאמרנו קודם לכן, החוזק המבני של הפח מאפשר לנו לנצל טוב יותר את שטח האחסון שעומד לרשותנו, אלא שלא יהיה בכך כל ערך אם אנחנו לא יכולים לקבוע באיזה גובה נקבע כל מדף כך שניתן יהיה להתאים את סידור המדפים לגודל החפצים המאוחסנים בארון. מודולריות היא מרכיב מפתח בכל אמצעי אחסון ובכלל זה גם ארונות עשויים פח.

בחברת היחידה למדפים תוכלו להזמין מגוון רחב מאוד של ארונות פח בשלל מידות, גדלים ורמות של חוזק מבני. היחידה למדפים מייצרת ארונות עם מדפים מקובעים לייעודים מאוד ספציפיים וידועים מראש וכן מייצרת ארונות עם מודולריות מלאה וגמישות בקביעת הגובה של כל מדף ומדף ואף עם אפשרות להוספת מחיצות מדף ומדפים באורכים שונים.

פורץ רכבים מומלץ ב{HEBROW}

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!