מה כדאי, חריטה או הדפסה בצבע?

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים

מתלבטים בין חריטה או הדפסה בצבע? ובכן, בשביל ליישב את הסוגיה החלטנו להציג את היתרונות והחסרונות של כל טכניקה – כך שתוכלו לקבל החלטה נכונה.

 

הדפסה בצבע – טכניקה מצוינת לצורך יצירת מתנה מנצחת

בשנים האחרונות ניתן לראות התקדמות משמעותית בתחום הדפוס, וזאת בשל האפשרות של הדפסה בצבע. הדפסה בצבע ניתן לבצע על כל סוגי המשטחים, וזאת באמצעות מדפסות איכותיות באמצעותן ניתן לבצע את ההדפסה תוך זמן קצר. היתרון הבולט של הדפסה בצבע נובע מכך כי מדובר במדפסת לייזר, ועל כן ניתן לייצר באמצעותה מגוון רחב של פריטים כמו גם מתנות, כמו לדוגמא מחזיק מפתחות עם תמונה. מדובר בטכניקה יוצאת דופן אשר נשמרת למשך שנים רבות, ועל כן היא מהווה אופציה נהדרת בעבור מי אשר מחפש לייצר מתנה איכותית ובלתי נשכחת. יתרון בולט נוסף נובע מהמחיר – ניתן לקבל הצעת מחיר נוחה ומשתלמת בעבור הדפסה בצבע, אולם החיסרון נובע מכך כי לא פעם הצבעים יורדים (כאשר לדוגמא מדובר בחולצות) או דוהים עם הזמן.

חריטה – טכנולוגיה פורצת דרך

אם עסקנו בפסקה הקודמת בהדפסה בצבע, עכשיו זה הזמן להכיר את הפיתוח המתקדם ביותר של העשור האחרון: חריטה בלייזר. מדובר בחריטה אשר מתבצעת באמצעות קרן לייזר מדויקת, תוך זמן קצר ועם שימת דגש על איכות יוצאת דופן. בשל העובדה כי מדובר בטכנולוגיה אשר דורשת מיומנות ומקצועיות, לא פעם נדרש לשלם סכומים לא קטנים בעבור רכישה, אולם בשונה מהדפסה בצבע, כאן מדובר במוצר אשר נשמר באופן מושלם ואיכותי. היתרון של חריטה בלייזר נובע גם מהעובדה כי ניתן לבצע את החריטה על כל סוגי המשטחים, ועל כן מדובר באופציה נהדרת הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי – לכל צורך.

אז מה עדיף?

במידה ואתם לא מצליחים להגיע להחלטה, ניתן בהחלט להתייעץ עם חברה מקצועית אשר תדע לספק לכם את המענה הדרוש לכם, בהתאם לצרכים ועם שימת דגש על מתן הצעת מחיר נוחה בעבור חיתוך בלייזר או הדפסה בצבע, כולל אחריות מלאה.

עיצובים מיוחדים של לוקרים

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקנת מדפים למחסן ביפו

  ישנם בתים בהם יש מספיק שטח לאחסן הכל מכל ואפילו לא צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים את פתרון

התקשרו עכשיו!