מדפים מתכת – מוצר איכותי של חברה אמינה

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

באנר היחידה למדפים


בשנים האחרונות מתקני אחסון עשויים מתכת הפכו לבחירה הראשונה של הלקוחות העסקיים, המוסדיים והפרטיים. דגמים חדשים מצליחים לשלב נכון בין כל היתרונות של המתכת לבין מראה מודרני ומעוצב. העמידות הגבוהה של המתכת הופכת מתקני מדפים מתכת לקנייה חכמה לטווח הארוך. אותה מערכת מדפים שאתם רוכשים כעת תוכל לשאת משקלים גבוהים ולשמש אתכם גם בעוד 10 שנים. בניגוד לחומרי גלם אחרים שנוטים להישחק במהלך השנים, המתכת נשארת עמידה, בטיחותית ונוחה לשימוש. נדגיש שהדגמים החדשים כוללים ציפוי מיוחד שמבטיח עמידות מלאה בפני חלודה. אם אתם מחפשים לרכוש מערכת מידוף חדשה – כדאי לכם לבחור בטוב ביותר.

אלו מדפים מתאימים לשטח האחסון שלי?

על כל מתקן אחסון בו תבחרו להתאים בצורה המדויקת ביותר למידות של החדר ולשימוש שנעשה בו. קיימים מתקני מדפים מתכתמגירות מתכת עתיקות מברזל שמיועדים למשרדים, מתקנים בעלי כושר נשיאה רב שמתאימים למחסנים, דגמים שמשמשים אולמות תצוגה וגם דגמים חדשים מעוצבים למשרד המנכ"ל ולסלון הבית. על מנת לבחור נכון עליכם לקבוע תחילה את המיקום של המדפים, את הגודל של השטח (אורך, רוחב, עומק) ואת כמות המדפים וכושר הנשיאה.

כמה מדפים כולל כל מתקן מידוף?

לרוב, דגמים של מדפים מתכת שמיועדים לשימוש עסקי יהיו בגובה של 180 סנטימטרים וניתן יהיה לכלול בהם 8 מדפים גדולים. בחירה במתקן אחסון עם מדפים מודולריים תאפשר שינוי מהיר וקל של מיקום המדפים לפי צורך. מתקני מידוף עשויים מתכת הם המועדפים על רוב בעלי העסקים.

כמה עולה מתקן מדפים עשוי מתכת?

מחיר הוא פרמטר חשוב בכל קנייה, אך חשוב לדעת מה בדיוק אתם מקבלים והאם המוצר אכן נותן לכם מענה מדויק. מתקני מדפים עשויים פלסטיק או סיבית יהיו ברוב המקרים זולים בצורה משמעותית ממתקנים מידוף עשויים מתכת, אבל הם גם הרבה פחות עמידים וחזקים. המתכת מביאה עמה יתרונות כמו כושר נשיאה רב, התאמה לאקלים הישראלי (כולל טמפרטורות קיצוניות), שימוש קל ובטיחותי, חסינות מפני אש. לקוחות שכבר רכשו מתקני מדפים מתכת נהנים מהשימוש בהם ורוכשים בהמשך מתקני אחסון נוספים דומים.

איפה אפשר לקבל את המחיר הטוב ביותר?

פנייה אל חברה אמינה ומקצועית שמקפידה לקבוע מחירים הוגנים תהיה הצעד הנבון ביותר. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבליםמדפים מעץ לעומת מדפי מתכת מוצר איכותי במחיר הוגן. חפשו חברות שיש להן הרבה לקוחות קבועים שממליצים על שירותי החברה. לקוחות קבועים מעידים על מוצרים איכותיים שמעניקים תמורה מלאה בעד התשלום. דגש נוסף נשים גם על שירות אדיב, מענה מקצועי, אספקה במועד המבוקש ותעודת אחריות. תבחרו בחברה ישראלית מובילה ותבטיחו לעצמכם כתובת לפנות אליה בכל בעיה או שאלה.

איך אפשר לחסוך?

קניית מתקן אחסון בו תוכלו להשתמש במשך עשרות שנים היא קנייה חסכונית. מדפים מודולריים שניתנים להתאמה אישית יצליחו לחסוך לכם צורך בקנייה חוזרת כאשר הצורך ישתנה. תצליחו לחסוך גם כאשר תבחרו בצורה מדויקת את מתקן המדפים שמתאים לכם. כך למשל, אין צורך ברכישת מתקני מדפים שמסוגלים לשאת משקלים גבוהים כאשר אתם מאחסנים רק מעט פריטים במשקל קל עד בינוני. התייעצות עם איש מקצוע תסייע לכם לבחור נכון במתקן מדפים איכותי שמתאים לכם בקשו המלצה על מתקני מדפים של חברות מוכרות ואמינות.

מה חשוב לוודא בשביל להתקין נכון את המדפים?

  1. מידות מדויקות של המחסן / המשרד
  2. גובה מקסימלי של המדפים
  3. כמות מדפים דרושה
  4. מרווח מבוקש בין מדפים
  5. סגנון הרכבה
  6. מיקומים של חלונות ודלתות

אל תשכחו לוודא שההתקנה מתבצעת בצורה בטיחותית ונכונה.

לוקרים מתכת בסגנון עתיק

אז מה היה לנו בכתבה:

לשיתוף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
בלוג
dhz791_admin

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו

התקשרו עכשיו!