ציוד למעבדות

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

מעבדות נשענות על ידע רב וחשוב לא פחות, על ציוד מתקדם. כדי להשיג תוצאות גבוהות, להצליח לפתח מחקרים, יש צורך בבחירת ציוד למעבדות וריהוט שישרת את המטרות הספציפיות של המקום. חשוב שהמעבדה והציוד שבה ישמשו את המטרות, את העובדים במקום וכל ציוד שנבחר חייב להיות בעל רמת הדיוק הגבוהה ביותר, להיות אמין ולאפשר עבודה בבטיחות מלאה.

כל מעבדה צריכה לבחור את הספק הנכון לה לכלל הציוד ולוודא כי היא יכולה לקבל את השירות הטוב ביותר לצד הציוד המקצועי. בתוך הציוד המקצועי נכללים מכשירים שונים, כלי זכוכית, ריהוט כמו שולחנות וכיסאות עבודה ונוספים. כל אלה צריכים לא רק להיות איכותיים אלא לעמוד בתקנים מתאימים לעבודה המתבצעת איתם. יש לזכור כי ציוד שאינו מתאים עלול להוביל לתוצאות שגויות ולהקשות על הפעילות היומיומית במקום.

 

ציוד למעבדות מסוגים שונים

בתוך המושג ציוד למעבדות נכנסים מוצרים רבים כשהמשותף להם הוא רמת הייצור הגבוהה, הדיוק שהם מציעים בתהליכי העבודה והעמידה שלהם בתקנים מחמירים. ציוד זה יכול להיות מגוון והוא כל כולו עוזר להשגת המטרות ולביצוע מחקר. בין הציוד אותו ניתן להשיג אפשר לראות:

  • מכשירי מדידה – ציוד מסוג אחד הוא מכשור מדידה ובתוכו נכנסים סוגים שונים של מכשירים. כל מעבדה זקוקה למדידות שונות, ממשקל ועד טמפרטורה, איכות אוויר, חומרים ועוד.
  • ריהוט מעבדה – המעבדות זקוקות לריהוט כשחלקו נחשב לסטנדרטי וחלקו צריך להיות מותאם. שולחנות וכיסאות מעבדה יהיו בסיס בכל מקום ואליהם יצטרפו אלו שיותאמו באופן ספציפי.
  • מנדף למעבדה – המשימה של מנדף למעבדה הוא לסנן את החומרים השונים שיש בה תוך שימוש בפילטרים שונים כשהגודל, אופן הפעילות והמסננים ישתנו בהתאם למכשירים ולצורך במקום.
  • צנטריפוגות – משמשות להפרדת חומרים ונוזלים בעלי רמות צפיפות שונות וזאת על ידי תנועה במהירות גבוהה. התנועה יוצרת הפרדה המבוססת על כוח צנטריפוגלי.
  • מיקרוסקופים – בכל מעבדה ישנם מיקרוסקופים אשר יכולים להיות בגדלים ובצורות שונות כשהם מסייעים לראות את העצמים שאי אפשר לראות בלעדיהם.
  • פיפטות – משמשות להעברת נפחים שונים וחומרים ממקום אחד לאחר בצורה מדויקת, ללא מגע אדם. זהו ציוד אשר חיוני להבטיח פרוטוקול מדויק.
  • ציוד נוסף – למעשה ישנו מגוון רחב של ציוד שהמעבדה יכולה לדרוש כשחשוב למצוא את הספק המתאים שיוכל לתת מענה מלא.

 

המקום לרכישת ציוד למעבדות

ישנם מספר קריטריונים שחשוב להתייחס אליהם בבחירת החברה ממנה מבצעים את הרכישה של ציוד למעבדות. הדבר הראשון שיש לבחון הוא הציוד שהחברה מספקת כאשר אין כל צורך להתפשר על ציוד אלא לוודא כי החברה יכולה לספק את מה שצריך ומקפידה על תקנים מחמירים ושהיא מבצעת בדיקות של הציוד שהיא מציעה וכך להבטיח פעילות תקינה.

עוד חשוב לבדוק את השירות שהחברה מציעה ובתוך כך מתן מענה מהיר לבקשות שונות, שילוח בטוח של הציוד ויכולת מתן תשובות וייעוץ.

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!