קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

אם אתם מעוניינים לבצע בביתכם עבודות שיפוץ אשר דורשות שילוב של כמה בעלי מקצוע, חשוב מאוד שראשית כל תבחרו קבלן שיפוצים מומלץ. קבלן שיפוצים הוא בעצם איש המקצוע שמנהל בפועל את כלל עבודות השיפוץ. הקבלן מעסיק תחתיו פועלים שונים בתחומים שונים כגון: חשמלאים, רצפים, אינסטלטורים, צבעים ועוד אשר מבצעים עבודות שונות הרלוונטיות עבור תהליך השיפוץ. בחירת קבלן שיפוצים ללא ספק מהווה את השלב החשוב ביותר בתהליך שיפוצים ועל כן, אם אתם עתידים לשפץ את ביתכם באזור המרכז, חשוב שתבחרו קבלן שיפוצים מומלץ באזור זה.

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים במרכז?

כאמור, אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים במרכז, הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם לבחור אותו בצורה נכונה ראשית כל, חשוב מאוד לקבל חוות דעת אותנטית על הקבלן. כדאי לברר עם לקוחות קודמים של הקבלן האם הם היו מרוצים מהעבודה שלו. שנית, חשוב מאוד לבדוק עבודות קודמות של הקבלן. ישנם אנשים שירצו לבחון את הקבלן במהלך עבודה בשטח ועל כן יגיעו למקום שבו הוא מבצע עבודה במסגרת פרויקט כזה או אחר. חשוב גם לבחון עבודות שיפוץ ישנות שהקבלן ביצע שכן, איכות של עבודת שיפוץ נמדדת במהלך הזמן ועל כן, אם אתם רואים שעבודת השיפוץ שהוא ביצע לפני פרק זמן משמעותי עדיין איכותית, ניתן להבין כי מדובר על קבלן מקצועי ומנוסה.

ניסיון ומחיר

פרמטר נוסף שעליכם לבחון טרם אתם בוחרים קבלן שיפוצים הוא הניסיון של הקבלן וכן ההסכמה שלו. חשוב לבדוק כמה שנים הקבלן בשוק, איזה סוגים של הסמכות יש לו, האם יש התמחויות נוספות שיכולות לסייע לו בתהליך ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לבצע השוואות מחיר בין הקבלנים המומלצים השונים וזאת בכדי לבחור את הקבלן שמציע לכם את המחיר הטוב ביותר שיכול להיות. כמובן שאין להתפשר על קבלן לא מספיק מקצועי ומנוסה בתחום רק בשל מחיר זול שהוא מציע ויש צורך לוודא שהקבלן מקצועי ומנוסה.

הסדר תשלומים עם הקבלן

דבר נוסף שיש לבדוק מול הקבלן הוא כל מה שנוגע להסדר התשלומים על העבודה. מדובר על נושא חוב מאוד ללא ספק. חשוב לבדוק כמה הוא דורש כתשלום מקדמה. גובה המקדמה המקובל הוא בין 5 ל10 אחוזים מעלות השיפוץ הכללית. מומלץ לחלק את התשלומים לקבלן בהתאם להתקדמות העבודה שלו כאשר התשלום לכל שלב הוא של 80 אחוזים בלבד וה20 אחוזים הנותרים נשארים לסוף העבודה, כך ניתן להבטיח כי לקבלן יהיה תמריץ לסיים את העבודה בצורה הטובה ביותר.

חוזה מול הקבלן

דבר חשוב מאוד שיש לבצע טרם הקבלן מתחיל לעבוד הוא לחתום מולו על חוזה מפורט שיכלול את כתב הכמויות ולוח התשלומים, ההתחייבות של הקבלן לעשות שימוש בחומרים בעלי תו תקן בלבד וליישם אותם לפני התקן. יש לציין מצבים בהם הלקוח יכול לבטל את החוזה, יש לדאוג לערבות אישית של הקבלן אם הוא חברה בע"מ ולפירוט העבודות. מטרת החוזה היא להגן עליכם ועל כן, בהחלט לא כדאי לוותר עליו.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לירון סרוסי
לירון סרוסי

פתרונות אחסון ומדפים תעשיתיים במגוון הסוגים

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!