מדפי עץ

מחירים ללא תחרות! תנסו אותנו ותגלו!

עץ הוא ללא ספק חומר הגלם האהוב והפופולארי ביותר לריהוט הבית והמשרד ולא בכדי. העץ הוא חומר גלם חזק, בעל מראה חמים ואינטימי, ניטרלי למדי לשינויים בטמפרטורה, בעל מגע עצי, מרקם עצי וריח עצי שמכניס לנו את הטבע אל תוך הבית והוא גם קל מאוד לעיבוד ולעיצוב בכל תצורה, מרקם וגוון אפשריים. כל אלה הופכים אותו לאמצעי דקורטיבי מהמדרגה הראשונה, אך בזכות חוזקו המבני משמש אותנו העץ גם לצורך בניית פתרונות אחסון ובראשם מדפי עץ. על התחום של מדפי עץ לבית ולמשרד מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה למדפים, המתמחה בעיצוב וייצור כל סוגי המדפים לכל שימוש ולכל מטרה.

מתי נעדיף מדף עץ על פני מדף פלסטיק או מדף מתכת?

ובכן, כאשר אנו באים לבחון את סוג המדפים המתאים לנו, עלינו לבחון זאת בשני מישורים נפרדים: במישור הפונקציונלי ובמישור העיצובימדפי עץ לאחסון ספרים ונתחיל דווקא עם זה העיצובי. במישור העיצובי, עץ הוא חומר הגלם שאיתו ניתן להגיע לעיצובים הטובים ביותר בקלות ובעלות הנמוכה ביותר. ישנם כמובן עיצובים מרהיבים גם של מדפי מתכת, אך אלו דורשים בדרך כלל עבודת עיבוד רבה ונחשבים ליוקרתיים יותר. אם אתם רוצים להתקין מדף שישמש אתכם לאחסון אך גם יענה על הצרכים האסתטיים שלכם, מדפי עץ הם הפתרון המיידי הטוב ביותר עבורכם. במישור הפונקציונלי, מדף עץ נחשב בהחלט למדף חזק שיכול לשרת אתכם לאחסון מרבית סוגי הפריטים שבדרך כלל מאחסנים בבית או במשרד. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים פתרונות אחסון רובסטיים, עמידים במשקלים כבדים, עמידים בחבטות, בעלי מודולריות מקסימלית ואם מדפים אלה לא נדרשים לצרכי עיצוב ואסתטיקה מיוחדים, כדאי לחפש את הפתרון דווקא בתחום של מדפים תעשייתיים ממתכת.

האופציה של מדפי פלסטיק היא בדרך כלל האופציה הפחות עדיפה בכל סיטואציה. הבחירה במדפי פלסטיק נובעת בדרך כלל משיקולי עלות, אך במרבית המקרים התועלת המסופקת אינה שווה את העלות, לבטח כאשר נדרש לכם פתרון אחסון חזק, בהם מתקשה הפלסטיק לספק ערך יוצא דופן או אפילו מספק. מדפי עץ הם מעין מדפי הביניים בין מתכת לפלסטיק בכל מה שקשור לחוזק מבני והבחירה הראשונה והעדיפה בכל מה שקשור לעיצוב.

איפה נכון להזמין מדפי עץ?

מדפים עשויים עץ, יכולים להיות עשויים כידוע מסוגים רבים מאוד של עץ ובעיצובים רבים הנבדלים זה מזה במידות המדף, בעובי שלו,רהיטי עץ דקורטיביים במרקם שלו, בגוון שלו ובתצורה שלו. על כך אפשר להוסיף את החוזק המבני של העץ ואת העמידות שלו בתנאי הסביבה בה הוא מותקן. גם בשלב ההזמנה של מדף עץ, צריך להבדיל בין המישור הפונקציונלי לזה העיצובי. אם אתם מחפשים מדף שהמוטיב החשוב ביותר בו הוא העיצוב שלו, רצוי להיכנס לבית עסק שמוכר עיצוב ומתמחה בתחום של עיצוב פנים. אם אתם מחפשים מדף עץ שמטרתו היא בעיקר פונקציונלית, כדאי להיכנס לבית עסק שמתמחה בפתרונות אחסון יותר מאשר בתחום העיצוב.

אבל אם אתם רוצים ליהנות מהחופש הגדול ביותר בבחירת מדפי עץ, היחידה למדפים הוא ללא ספק המקום אליו אתם רוצים להיכנס. היחידה למדפים היא חברה ותיקה ומובילה, המציעה מגוון רחב של פריטי ריהוט ופתרונות אחסון מכל הסוגים ולכל השימושים. ביחידה למדפים תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפים מעץ, מדפים במידות סטנדרטיות ובעיצובים ישירות מן המדף וכן תוכלו להזמין מדפים בהתאמה אישית של כל הפרמטרים, החל ממידות המדף, דרך סוג העץ, רמת הגימור והציפוי וכלה במרקם, הגוון והפרזול של המדף.

מדפי עץ לאחסון ספרים

אז מה היה לנו בכתבה:

שער של בית
שיפור האבטחה הביתית: שילוב שערים חשמליים וגדרות בטיחות לבית

בעולם שבו נוחות ואבטחה הן בעלות חשיבות עליונה עבור בעלי בתים, שילוב שערים חשמליים וגדרות בטיחות הפך לפתרון פופולרי. מערכות כניסה מודרניות אלה לא רק מספקות דרך מאובטחת ונוחה לגישה לנכס של אדם, אלא גם תורמות לפרטיות ולנראות משופרות. מאמר זה ידון ביתרונות של שילוב שערים חשמליים וגדרות בטיחות, יחקור אפשרויות גדר בטיחות מומלצות המתאימות לשילוב עם שערים חשמליים, יספק הנחיות לבחירת השער החשמלי הנכון וידגיש את החשיבות של התקנה נכונה ומקצועית. לבסוף, נסקור אמצעי בטיחות חיוניים וטיפים למניעת תאונות לשמירה על סביבה מאובטחת עם מערכת שער וגדר אוטומטית.

מציאת הנדימן לצורך התקנת מדף צף

התקנת מדף צף היא עבודה שיכולה להיעשות על ידי בעל מקצוע או אפילו לבד, אבל בכל מקרה, חשוב לקחת בחשבון את היבטי הבטיחות השונים, במיוחד אם מדובר על מדף זכוכית צף. בשורות הבאות, נדון בנושא קצת יותר לעומק ונבין מה חשוב ואיך חשוב לעשות כשתולים מדף צף.

הלוואה
הלוואה לעסקים קטנים – מדוע זה האופציה הטובה עבור עסק קטן?

בעלי עסקים קטנים מוצאים את עצמם לא פעם מתמודדים עם קשיים כלכליים לא צפויים או אתגרים כלכליים המעמידים סימני שאלה בפניהם, האם לנסות ולעמוד באתגר, למשל במטרה להרחיב את העסק או להימנע ממנו, ולהמשיך להתנהל כעסק קטן במידותיו.

פתרונות תעשייה חדשניים

התעשייה מתפתחת כל הזמן ופתרונות חדשניים הפכו לעמוד השדרה שמניע את היעילות התפעולים והפרודוקטיביות לרמות יוצאות דופן. המכונות השונות

ציוד למעבדות

מעבדות נשענות על ידע רב וחשוב לא פחות, על ציוד מתקדם. כדי להשיג תוצאות גבוהות, להצליח לפתח מחקרים, יש

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!